ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 27.11.2010. Andrzejki 2010. Octopussy. Tom Craft, FusionF i inni

02/11/2010 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Andrzejki 2010. Octopussy
Miejsce: Hala Arena, ul. Czarnieckiego 8. Szczecin
Czas: 27 listopada 2010 (sobota), start godz.
Bilety: 29zł, 39zł, 49zł – w zależności od terminu zakupu
do nabycia w szczecińskich pizzeriach Marco Polo

W sobotę 27 listopada 2010 w Hali Arena przy ul. Czarnieckiego 8, w Szczecinie (budynek klubu Heya) odbędzie się impreza pod nazwą Octopussy na której wystąpią: DJ Tomcraft (Niemcy), FusionF, Synthsick, Cherry, Cuba, DJ Drilla, Rondel van Gaar&Trzic oraz Guest69.
Wydarzenie będzie wzbogacone o oprawę audiowizualną i szereg nieszablonowych atrakcji-niespodzianek.
DJ Tomcraft jest szeroko rozpoznawalną i popularną postacią międzynarodowej sceny klubowej. Jego produkcje niejednokrotnie obiegły cały Świat docierając na czołowe miejsca notowań stacji MTV czy VIVA. Jego najbardziej znane utwory to Loneliness, Overdose a ostatnio także Room 414.
Andrzejkowa impreza z DJ’em Tomcraftem jest pionierską z kilku względów: Pierwsza impreza pod szyldem Octopussy, który docelowo ma zostać marką wydarzeń rozpoznawalnych w kraju i wytwórnią muzyczną.
Pierwszy raz w historii Szczecina dobór głównego artysty przeprowadzono na podstawie badań (lepszy.szczecin.pl/ankieta, próba 1900 respondentów – badanie nie zakończyło się jeszcze). Pierwszy raz w Szczecinie do współpracy zaprosiliśmy niezależnych konsultantów eventowych, którzy będą wspierać nas w ostatnich przygotowaniach i obserwować a po odbyciu się imprezy zaprezentują raport z działań, który posłuży nam w udoskonalaniu kolejnej edycji wydarzenia.

materiał video:

Tom Craft

FusionF