ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 31.10.2010. Halloween Party. El Dia de Los Muertos 2K10. Kontrasty

19/10/2010 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Halloween Party. El Dia de Los Muertos 2K10
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Kontrasty. Szczecin
Czas: 31 października 2010 (niedziela),
start godz. 21:00
Bilety: 10zł (nieprzebrani)

Halloween Party w Kontrastach czyli… zewsząd dobiegać będą obłędne szepty, szaleńcze chichoty będą szarpać nerwy, wszędzie niesie się przerażający skowyt.
To nie może być człowiek. W noc taką jak ta Szereki Mroku ucztują, stwory ciemności przejmują władze nad miastem. Przerażeni mieszkańcy barykadują się w swych domach modląc się o świt. Ale ta noc będzie wyjątkowo długa. Punktualnie o godzinie 21.00 w Głównym Grobowcu zbiorą się Chordy Chaosu by wspólnie uczcić tryumf nad śmiertelnikami. Zatraceni w ekstatycznym tańcu, wirując w rytm karaibskiej salsy oddadzą się tajemniczym rytuałom…

Już 31 października 2010 roku w SCK Kontrasty odbędzie się najmroczniejsza impreza w salsowej historii naszego miasta! Za selekcję muzyki w klimatach latynoamerykańskich odpowiadać będzie ściągnięty do Szczecina z najgłębszych otchłani Hadesu najbardziej przerażający duet świata: DJ Krzyk oraz DJ Urwę Ci Rękę! Podczas imprezy w barze obowiązywać będą niespotykane promocje na B Rh- oraz wszelkie inne płyny ustrojowe. Ponadto na wielkim ekranie wyświetlane będą najkoszmarniejsze horrory wszech czasów, odbędą się szaleńcze konkursy z upiornymi nagrodami, oraz całe mnóstwo innych makabrycznych atrakcji.

Uwaga! Studenci, wiedźmy, wilkołaki, mumie, wampiry i upiory wszelakie wchodzą na imprezę za darmo! Co więcej, posiadacze najoryginalniejszych przebrań wezmą udział w losowaniu cennych nagród. Pozostali śmiertelnicy muszą natomiast na wejściu sprzedać duszę po obowiązującym kursie bankowym (1 dusza = 10 PLN).

Kto nie tańczy z tego krew pić będziemy!