ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Szczeciński Festiwal Młodych Talentów. Gramy 2009

04/08/2009 0 przez kierunek Szczecin

Festiwal Gramy 2009 nabiera tempa…

Szczecin Festiwal Gramy 2009

Szczecin Festiwal Gramy 2009

Festiwal Młodych Talentów „Gramy 2009” powoli zaczyna mieć już swoje stałe miejsce w wakacyjnym repertuarze artystycznym Szczecina. Celem festiwalu jest odkrycie nowych, nie znanych szerszej publice artystów, już teraz jest znakomitym medium promującym zespoły z całej Polski.

GRAMY to swoista giełda ofert muzycznych- od Heavy Metalu przez Reggae i Ska do Poezji Śpiewanej – dla każdego coś dobrego!

Już po raz trzeci uczestnicy walczyć będą na deskach Teatru Letniego o nagrodę główną Grand prix – 10.000 zł! A poza tym,Nagrodę Prezydenta Szczecina, Nagrodę prezesa Radia Szczecin i oczywiście Nagrodę Publiczności.

Zachęcamy do słuchania kawałków wybranej już przez Kapitułę Muzyczną dwudziestki najlepszych, którzy wezmą udział w pierwszym eliminacyjnym koncercie w sobotę 5 września. Wkrótce, będzie można także głosować za pośrednictwem sms-ów na ulubionych wykonawców, szczegóły głosowania pojawią się na stronie internetowej festiwalu.

Podczas gali finałowej na festiwalowej scenie zagra również zespół Lao Che.
Kto słyszał o atmosferze towarzyszącej ich koncertom ten wie, że szykuje się  porządna dawka muzyki i emocji.
Warto przyjść, posłuchać i przede wszystkim dobrze się bawić!!

5 września (sobota – cały dzień) – przesłuchania 20 najlepszych zespołów wybranych spośród ponad 250 zgłoszeń. Wszystkie utwory dostępne są na stronie festiwalu:
www.gramy2009.pl

6 września (niedziela, godz. 19) – gala finałowa oraz koncert gwiazdy -Lao Che!

Miejsce: Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Parku Kasprowicza, w Szczecinie.
Wstęp: odpłatnie