ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 01.04.2011. Sainc, Terror Tactics, Influence oraz The Bulletproof

24/03/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Saic, Terror Tactics, Influence oraz The Bulletproof
Gdzie: SCK Kontrasty. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Kiedy: 1 kwietnia 2011 (piątek), start godz. 18:00
Bilety: 13zł

W dniu 1 kwietnia 2011 w szczecińskich Kontrastach Stowarzyszenie Muzyki Extremalnej Aaaaaaarrghh organizuje koncert na którym wystąpią: SAINC oraz (jako support) Terror Tactics, Influence i The Bulletproof

Informacje o zespołach :: szczegóły :: materiał video :: w rozwinięciu

SAINC – formacja metalowa powstała w 2004 roku w Gdańsku. Obecny skład: SVierszcz (wokal, bas), Cacek (gitara), Czubdrummer (perkusja), Docent (gitara)

Terror Tactics – formacja grająca Death Metal/Trash, powstała w 2009 roku w Poznaniu. Tematyka utworów opiera się o alternatywną wizje świata lat 80 wedle której, w roku 1986 doszło do globalnego konfliktu pomiędzy Układem Warszawskim, a Nato co zaowocowało masowymi zniszczeniami bronią konwencjonalną oraz jądrową, mutacjami, a także eradykacją wszelkich śladów po religii.

INFLUENCE – zespół Influence powstał w październiku 2008 roku w Goleniowie. Ambicje muzyczne zespołu skierowane są na techniczny death metal z elementami progresji. Chłopaki stawiają również na dużą melodyjność utworów oraz są otwarci na inne gatunki muzyczne aby wzbogacać nimi swoje utwory. Influence ma na koncie kilkanaście koncertów z takimi zespołami jak min. Septic Christ, Wishmaster, Foe czy Headbanger. W grudniu 2010 zespół planuje nagrać swoje debiutanckie demo, na które składać się będzie pięć kawałków!
Skład zespołu: Arek (wokal i gitara), Karol (perkusja), Adrian (wokal i gitara), Korek (bas),

The Bulletproof

: materiały video: