ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 02.04.2011. Transsexdisco i CtrlA

26/03/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Transsexdisco i CtrlA
Gdzie: SCK Kontrasty. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Kiedy: 2 kwietnia 2011, start godz. 19:00
Bilety: 8zł

W sobotę 2 kwietnia 2011 w szczecińskich Kontrastach odbędzie się koncert podczas którego wystąpią dwa świetne zespoły: Transsexdisco i CtrlA, który podczas koncertu po raz pierwszy zaprezentuje się w obecnym składzie.
Info o zespołach :: materiały video :: w rozwinięciu…

Zespół Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Zespół tworzy czterech muzyków: Damian Lange (gitara, spiew, teksty, kompozycja), Krzysiek Napiórkowski (bas), Marcin Matyszewski (klawisze) oraz Emil Walinowicz (perkusja).

Zespół ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach, min. jest laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie 2009.

CtrlA – szczeciński zespół rockowy powstały w 2007 roku, początkowo pod nazwą Yesh (do połowy 2009 roku). Od początku przechodziliśmy wiele zmian personalnych. Jedynym członkiem pamiętającym powstanie zespołu, jest perkusista Darek. Największy wkład w twórczość zespołu mieli gitarzysta Wojtek i wokalista Michał, którzy należeli do zespołu od pierwszych prób do maja 2010.

Obecny skład, to operujący niskimi częstotliwościami Łukasz, grający z zespołem od maja 2009, gitarzysto-wokalista Dragis i gitarzysta Mateusz przyjęci do zespołu latem 2010 roku oraz perkusista Darek.
Koncert przed zespołem Transsexdisco będzie pierwszym występem obecnego składu, na którym zaprezentowany zostanie najnowszy materiał grupy.

: materiały video :