ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 13.11.2010. Death Night, zagrają: Mastema, Influence, Nihilosaur i Aorta

02/11/2010 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Death Night, zagrają:
Mastema, Influence, Nihilosaur oraz Aorta
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Kontrasty
Czas: 13 listopada 2010 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 10zł

W sobotę 13 listopada 2010 w Szczecińskim Centrum Kultury Kontrasty w ramach DEATH NIGHT zagrają cztery ciekawe zespoły:

AORTA

Aorta to pochodzący z Niemiec (Schwerin) zespół zapewniający dawkę potężnej energii! Agresja, prędkość, technika, a zarazem spokój i melodyjność to właśnie oni! Aorta ma na swoim koncie dwa dema oraz dwa pełne albumy: Schwarze Narben (2005) i Stille Omen (2009), który zyskały wiele pochlebnych recenzji w niemieckiej prasie muzycznej. Zespół ma na czele wiele koncertów zarówno na dużych (K-17, Headbanger Weekend Open Air, M.A.U. Rostock) jak i mniejszych, bardziej kameralnych, scenach.
Obecnie Aorta gra w składzie:
Robert Seifert (Manni) – główny wokal,
Steffen Spehr (Stöfn) – gitary, wokal
Matthias Mulsow (Mulle) – bas
Martin Konopka (Kono) – perkusja

NIHILOSAUR

Nihilosaur powstał w 2005 by stworzyć coś co do tej pory ciężko zakwalifikować pod jakikolwiek odłam metalu! Mroczny, ciężki, psychodeliczny! Głos wokalisty wgniata w ziemię idealnie współgrając z jazzującymi połamanymi podziałami rytmicznymi i tworzącymi ścianę dźwięku riffami, pełnymi zarazem dysharmonii, melodyjności jak i momentów do najzwyklejszego w świecie zarzucania głową!
Pawel „Mazak” Mazur – wokal
Wojtek Nadolny – gitara
Artur Ciechorski – bas
Ziemek Pawluk – perkusja

INFLUENCE

Zespół Influence powstał w październiku 2008 roku w Goleniowie. Ambicje muzyczne zespołu skierowane są na techniczny death metal z elementami progresji. Chłopaki stawiają również na dużą melodyjność utworów oraz są otwarci na inne gatunki muzyczne aby wzbogacać nimi swoje utwory. Influence ma na koncie kilkanaście koncertów z takimi zespołami jak min. Septic Christ, Wishmaster, Foe czy Headbanger. W grudniu 2010 zespół planuje nagrać swoje debiutanckie demo, na które składać się będzie pięć kawałków!
Skład zespołu:
Arek – wokal i gitara
Karol – perkusja
Adrian – wokal i gitara
Korek – bas

MASTEMA

Mastema to młody, utalentowany, szczeciński zespół trudniący się szeroko pojętym death metalem! Wszyscy fani gatunku znajdą w ich muzyce coś dla siebie, połamane deathowe riffy, szybkie pasaże, a zarazem duża dawka melodii i partii do machania łbem to właśnie MASTEMA!
Skład zespołu:
Lethalizer – gitara
Jarek – gitara
Krzysiek – perkusja
Abaddon – wokal
Konrad – bas
materiały video:
AORTA

NIHILOSAUR