ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 14.10.2010. No Future. Brewery Szein. Kontrasty

05/10/2010 0 przez kierunek Szczecin

Koncerty: No Future oraz Brewery Szein
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Kontrasty
Czas: 14 października 2010 (czwartek), start godz. 19:00
Bilety: 5zł

W czwartek 14 października w szczecińskich Kontrastach na koncercie posłuchać i zobaczyć będzie można dwóch ciekawych zespołów:
szczegóły i materiały video

No Future

Zespół No Future powstał wczesną jesienią 2006 roku z inicjatywy Krzyśka, Przemka i Sławka. Jako trio działał do wiosny 2009, kiedy to skład uzupełnił Michał. W międzyczasie kapela nagrała pierwszy materiał demo zatytułowany „God save No Future” oraz zagrała kilkadziesiąt koncertów o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim dzieląc scenę z takimi zespołami jak Farben Lehre, Dezerter, Hurt, The Bill etc. W czerwcu 2010 decyzję o opuszczeniu zespołu podjął perkusista i współzałożyciel zespołu Sławomir Atroszczyk. Jego miejsce zajął Przemysław Meyer.
Do największych sukcesów jak dotychczas należą udział w finale Festiwalu Młodych Talentów Polskiego Radia Szczecin Gramy 2008, Nagroda Publiczności Festiwalu Rykowisko’08 w Rykach, I miejsce w Generatorze Szans’09, II miejsce na Festiwalu Miasto Rocka oraz wygranie Eliminacji Regionalnych Festiwalu Studenckiego Fama 2008.
Muzyka No Future to synteza energetycznych i melodyjnych, a zarazem prostych gitarowych dźwięków, wspartych szczerymi i niebanalnymi tekstami.
Skład zespołu: Krzysztof Borkowski (gitara, śpiew), Michał Baczyński (gitara, śpiew), Przemysław Borkowski (gitara basowa, śpiew), Przemysław Meyer (perkusja)

Brewery Szein

Brewery Szein to szczecińska grupa założona w grudniu 2002 r. Nazwa zespołu jest literówką: Brewery Szczecin. Styl, który prezentujemy to melodyjny rock (często określany jako punk’n’roll) z mocnym brzmieniem i ostrymi tekstami. Mamy na swoim koncie, oprócz wielu koncertów i debiutów medialnych, udział w finale Szczecińskiego Festiwalu Młodych Talentów Gramy 2007 oraz występ w audycji radiowej Wojciecha Manna „Tanie granie”. Wyróżnikiem Brewery Szein jest „niespotykany głos wokalisty” (Wojciech Hawryszuk – Polskie Radio Szczecin) oraz dosadne teksty piosenek, które bawią. Te cechy w połączeniu z dużym autentyzmem zespołu sprawiają, że w naszej muzyce jest coś co przyciąga publiczność. W skład zespołu wchodzi trzech muzyków: Przemysław Tarkowski (perkusja, teksty), Tomek Cepowski (gitara, muzyka) oraz Tadeusz Nowak (wokal, gitara basowa, teksty).

materiały video:
No Future