ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.10.2010. Bruno Schulz i Lobotomia

09/10/2010 1 przez kierunek Szczecin

Koncert: Bruno Schulz i Lobotomia
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Kontrasty. Szczecin
Czas: 15 października 2010 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 10zł (studenci), 12zł (pozostali)

W piątek 15 października zobaczyć i posłuchać na żywo będzie można zespołów Bruno Schulz oraz Lobotomia.

Bruno Schulz – zespół założony w 2003 roku. Pierwszy bardzo popularny kawałek Gdy więdną kwiaty w 2007 roku znalazł się m.in. na pierwszym miejscu listy przebojów Mocna Trzydziestka w Radiu Bis. Druga płyta, wydana w 2009 roku Europa wschodnia zyskała uznanie słuchaczy i krytyków. W kwietniu 2010 roku pojawiła się najnowsza płyta Nowy Lepszy Człowiek, która będzie promowana podczas koncertu w Szczecinie.
Skład zespołu Bruno Schulz: Karol Stolarek (wokal, elektronika, teksty), Marcin Regucki (gitary), Wit Zarębski (bas), Wojtek Czyszczoń (perkusja).

Lobotomia
Zespół założony w 2004 roku i grający (z małymi przerwami) do dziś. W szczecińskich Kontrastach Lobotomia objawi się w rozszerzonym o drugiego gitarzystę składzie. Na koncercie usłyszymy min. utwory z drugiego demo zespołu pt. „Tribute to Lobotomia czyli ogólna teoria docisku”, a także nowe propozycje i numery kradzione. Lobotomia to połączenie rocka z transową jazdą czerpaną z wielu źródeł. Na koncertach można usłyszeć także szczyptę punk rocka, reggae oraz… muzyki biesiadnej.
Skład zespołu Lobotomia: Biskupski M. (gitara, wokal), Sowa P. (bas, wokal), Justyna D. (wokal), Buciarski M…

materiały video: