Szczecin. Koncerty. 19.11.2010. Kabanos oraz Puatki

06/11/2010 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Kabanos oraz Puatki
Miejsce: Studenckie Centrum Kultury Kontrasty. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Czas: 19 listopada 2010 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 8zł (przedsprzedaż), 10zł (w dniu koncertu)

W piątek 19 listopada 2010 w szczecińskich Kontrastach zagrają: niezależni – Kabanos oraz Puatki

więcej info o zespołach i materiały video:

Kabanos działając niezależnie, bez wsparcia żadnej wytwórni, ma na swoim koncie ponad pół miliiona wyświetleń na YouTube.
Debiutancki album „Zęby w Ścianę” (2007) dystrybuowany przez Fonografikę został uznany za jeden z najlepszych debiutów przez Marka Wiernika (Radio Dla Ciebie), a dzięki słuchaczom Antyradia, zajął szóste miejsce w Plebiscycie „Polska Płyta 2007 Rocku”. Singel „Czerwona Musztarda” dotarł szczyt listy przebojów poznańskiego Radia Afera i na drugie miejsce ogólnopolskiej BISListy.

Nowa płyta „Flaki z Olejem” otwiera kolejny rozdział w ich karierze muzycznej. Jej premiera zaplanowana została na wiosnę. Przede wszystkim Kabanos to znakomity zespół koncertowy. Charyzmatyczny wokalista, interakcja z fanami i żywiołowa muzyka to gwarancja wspaniałego show.

Puatki – Istnieją od 1999 roku, ale skład zespołu ustabilizował się na dłużej, gdy w roku 2000 do Kryhy (gitara, wokal), Varynskiego(gitara) i Marcello(bas, wokal) dochodzi Struś (perkusja). Jesienią 2005 odchodzi z zespołu Struś – dotychczasowy perkusista. Jego miejsce zajmuje Hyu (razem z Varynskim i Alexem gra dzisiaj w Projekt A.R.H.). Ze względu na różne perturbacje personalne oraz wyjazd Kryhy do UK, zespół zawiesza działalność na 3 lata. We wrześniu 2009 roku Puatki ponownie zaczynają grać próby, na których powstaje kompletnie nowy materiał. W 2010 roku w składzie dochodzi do jeszcze jednej zmiany perkusisty. Miejsce za bębnami zajmuje Kanister bębniarz O.D.C. i Cekinowego Mroku.

materiały video:
KABANOS

Puatki