ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 26.03.2011. Nagły Atak Spawacza + Fliege

17/03/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Nagły Atak Spawacza + Fliege
Gdzie: SCK Kontrasty. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Kiedy: 26 marca 2011 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu koncertu)

W sobotę 26 marca 2011 w szczecińskich Kontrastach odbędzie się koncert rapowy. Wystąpią dwa świetne zespoły…
Nagły Atak Spawacza to ekipa, której nikomu znającemu polski rynek rapu przedstawiać nie trzeba. NAS to pionierzy polskiego hardcore rapu. Działają od 1995 roku, teraz wrócili i są w doskonałej formie, którą potwierdzają na licznych koncertach.
Nowy projekt trzonu Spawaczy o nazwie „Cycki i Krew” to kontynuacja kontrowersyjnego stylu, jaki reprezentują od lat, a ich ostatnia płyta, przewrotnie nazwana „Uliczny Rock’n’Roll” stanowi tego doskonałe potwierdzenie. Płyta ta łączy w nowatorski sposób wiele odległych od siebie stylów muzycznych. Ciężki hip-hop z miażdżącymi gitarami, śpiewająco-rapujący wokal, wesołe teksty przeplatające się z życiowymi opowieściami – oto walory tej płyty. Znakomity warsztat gitarowy Zochy, który od 17 lat udzielał się w różnych zespołach, stanowi idealną „kropkę nad i” w kwestii produkcji tego albumu.
Ich koncert to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego fana prawdziwego polskiego oldschool’u.

Flige – w skład zespołu wchodzą: Andrzej Haraburda (Anti Dread, Cekinowy Mrok), Maciej Kiersznicki (Road Trip’s Over, Anti Dread, Cekinowy Mrok), Kacper Kosiński (Road Trip’s Over, Anti Dread, Cekinowy Mrok) oraz DJ Mono Płuco (Jakub Przybylski).
Flige – szczeciński skład złożony z rockandrollowców na co dzień grających alternatywne dźwięki, tym razem w zupełnie innym, nowym wydaniu. Szczere teksty doprawione ostrym słowem i melodyjne bity. Nowa fala szczecińskiego brzmienia nadchodzi – sprawdźcie to na żywo!

Po koncercie rapowe party… Zapraszamy!!!