ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 29.10.2010. Szczecin Trash Night. ThermiT, Vain Creation i Headbanger

17/10/2010 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Szczecin Trash Night
Wystąpią: ThermiT, Vain Creation i Headbanger
Miejsce: SCK Kontrasty. Szczecin
Czas: 29 października 2010 (piątek), start godz. 18:00
Bilety: 7zł

W piątek 29 października o godzinie 18:00 w ramach Imprezy SZCECIN TRASH NIGHT w szczecińskich Kontrastach koncerty dadzą zespoły: ThermiT, Vain Creation i Headbanger

Info o zespołach

Headbanger
Młody szczeciński zespół thrash metalowy, który powstał w 2007 roku. Na swoim koncie mają 3 dema, które spotkały się z ciepłym przyjęciem na zachodnim podziemnym rynku muzycznym. Przygotowują się do nagrania albumu na początku 2011 roku. Album będzie nazywał się „Faster you Bastard” i będzie można usłyszeć niektóre z utworów, które znajdą się na tejże płycie, na koncercie.
Skład zespołu: Martin (bas, wokal), Junior (gitary), Matt (guitar), Radoslav (perkusja)

Vain Creation
Kapela ze Szczecina, założona w 2006 roku, uskutecznia thrash/heavy w starym dobrym stylu. Jako inspiracje podają lokalne piwo Bosman oraz wódkę Żołądkową Gorzką.
Obecny skład to: Ardan (wokal), Szczecin (bas), Lucek (gitara), Marek (gitara), Grzechu (perkusja)

ThermiT
Kapela z Poznania wykonująca instrumentalny heavy/thrash metal w oldschoolowym stylu. Na swym koncie mają amatorską demówkę z marca 2010 roku, w planach na jesień tego roku wydanie profesjonalnie nagranego dema pod nazwą „DEMO’n beer”. Zagrali na kilku przeglądach kapel i parę koncertów jako support przed takimi ekipami jak np. Frontside. Inspiracje ciągną się od Vivaldiego, Django Reinhardta, Black Sabbath, Deep Purple po Slayer, Kreator, Overkill. W Szczecinie wystąpią po raz trzeci.
Skład: Młody (gitara prowadząca), Jendras (gitara prowadząca), Zet (bas), Przydep (perkusja)

materiały video:
Headbanger

ThermiT

Vain Creation