ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. Wydarzenia. 8-9.04.2011. I Festiwal Niekoniecznie O Miłości – Dead Snow Monster, Psychocukier, Bajzel, Cool Kids Of Death + laureaci przesłuchań konkursowych

02/04/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: I Festiwal Niekoniecznie O Miłości
wystąpią: Dead Snow Monster, Psychocukier, Bajzel, Cool Kids Of Death + laureaci przesłuchań konkursowych
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 8-9 kwietnia 2011 (piątek-sobota)
Bilety: 8.04 (przesłuchania) – wstęp wolny
9.04 zł (koncert) 25zł(przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

Wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów i współpraca z wieloma wykonawcami skłoniły nas do poszukiwania nowych sposobów na przeżywanie nowej muzyki. Chcemy szerszej publiczności zaprezentować artystów, których repertuar wychodzi poza konwenanse miłosnych opowieści.

szczegółowy plan imprezy :: informacje :: w rozwinięciu…
Dom Kultury Słowianin poszukuje nowej tożsamości Szczecina. Festiwal Niekoniecznie O Miłości jest pomysłem na miarę potrzeb naszego miasta i regionu – jesteśmy przekonani, że w tej części kraju brakuje tego typu wydarzeń muzycznych i dołożymy wszelkich starań, aby kolejne edycje festiwalu były przedsięwzięciem na większą skalę.
Szczecin jest naszą stolicą kultury każdego roku – chcemy wypromować go na ogólnopolskiej arenie. To tutaj blisko pół wieku temu odbył się pierwszy festiwal młodych talentów, to my w latach 80. nazywani byliśmy polskim Seattle – udowodnijmy, że wciąż jesteśmy otwarci na muzykę.

W dniach 8-9 kwietnia Dom Kultury Słowianin organizuje I edycję Festiwalu Niekoniecznie O Miłości złożoną z dwóch etapów: przesłuchań konkursowych i koncertu z gwiazdami.
Wszyscy wykonawcy zainteresowani występem przed profesjonalnym jury proszeni są o dostarczenie do Słowianina swojego demo do 31. marca. Po wstępnej selekcji zaprosimy zespoły, które wezmą udział w konkursie 8. kwietnia – wykonawcom spoza Szczecina Dom Kultury Słowianin zwróci koszty dojazdu i zagwarantuje nocleg. Nagrodą dla laureatów będzie występ przed gwiazdami 9. kwietnia: Dead Snow Monster, Psychocukrem, Bajzlem i Cool Kids Of Death.

08.04.2011 r. – Przesłuchania konkursowe:

Godzina 16:00 – początek przesłuchań konkursowych
Godzina 22:00 – obrady jury
Godzina 22:30 – ogłoszenie wyników
Wstęp bezpłatny

09.04.2011 r. – Koncert finałowy:

Godzina 19:00 – występy laureatów przesłuchań konkursowych
Godzina 20:30 – Dead Snow Monster
Godzina 21:30 – Cool Kids Of Death
Godzina 22:30 – Bajzel
Godzina 23:30 – Psychocukier

:: materiały video ::