ARCHIWUM. Szczecin. Maraton Filmowy. 18.02.2011. Noc Horrorów. Multikino

15/02/2011 0 przez kierunek Szczecin

Wydarzenie: Maraton filmowy – Noc Horrorów
Gdzie: Multikino – Szczecin. ul. Wyzwolenia 18-20 (CHR Galaxy)
Kiedy: 18 luty 2011 (piątek), start godz. 22:00
Bilety: 24zł (przedsprzedaż), 29zł (w dniu maratonu)

zobacz szczegóły wydarzenia, opisy filmów oraz zwiastuny video…

W piątek 18 lutego 2011 w szczecińskim Multikinie odbędzie się kolejny maraton filmowy – Noc Horrorów, podczas imprezy obejrzeć będzie można trzy filmy:

Zbaw mnie ode złego 3D (pokaz premierowy)

tytuł oryginalny: My Soul to Take, reż. Wes Craven, premiera w Polsce 18.02.2011, produkcja: USA, gatunek: horror, 107min)
Opis filmu według dystrybutora: Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później Rozpruwaczem z Riverton. Wokół jego postaci narosła legenda. głosząca, że był seryjnym zabójcą z rozszczepieniem osobowości. Psychopata ma kiedyś powrócić, by zabić siedmioro dzieci urodzonych w noc jego śmierci.

trailer:

Piła VII 3D

tytuł oryginalny: Saw 3D, reż. Kevin Greutert, premiera w Polsce 29.10.2010, produkcja: USA/Kanada, gatunek: horror, 90min)
Opis filmu według dystrybutora: Osoby, które przeżyły krwawą grę Jigsawa zwracają się o pomoc do Bobby’ego Dagena (Sean Patrick Flanery), niedoszłej ofiary psychopatycznego mordercy. Ten skrywa przed światem mroczny sekret. Ktoś jednak o nim wie. Czy jest nim dr Lawrence Gordon, który w starciu z Panem Zagadką stracił stopę? Jeszcze więcej pułapek. Jeszcze więcej niespodzianek. I jak zawsze brak litości dla bliźniego.

trailer:

Pozwól mi wejść

tytuł oryginalny: Let Me In, reż. Matt Reeves, premiera w Polsce 22.10.2010, produkcja: USA/Wielka Brytania, gatunek: horror/fantasy, 115min)
Opis filmu według dystrybutora: Nastoletni Owen (Kodi Smit-McPhee) nie ma przyjaciół, a w szkole prześladują go koledzy. Do jego bloku wprowadza się ekscentryczna dziewczynka o imieniu Abby (Chloe Moretz). Szybko nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Sytuacja komplikuje się jednak, bo Abby nie gustuje w zwyczajnych potrawach…

trailer: