ARCHIWUM. Szczecin. Promocje. Dan Brown – Zaginiony Symbol. 39zł. Księgarnia OMNIBUSCHIWUM.

14/01/2010 0 przez kierunek Szczecin

Szanowni Państwo

W związku z dużym zainteresowaniem najnowszą powieścią Dana Browna – Zaginiony Symbol – uruchamiamy możliwość jej zamówienia w promocyjnej cenie 39zł.

Aby zamówić książkę należy KLIKNĄĆ TU oraz napisać wiadomość podając: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Można również zadzwonić do księgarni aby złożyć zamówienie tel. 091 4334 441.
Zamówione pozycje będzie można odebrać osobiście w księgarni OMNIBUS w Szczecinie przy ul. Śląskiej 8 lub wysyłkowo w obniżonej cenie przesyłki – 9zł.

Uwaga. Przewidywana realizacja zamówień to 28.01 – 30.01.2010 (odbiór w księgarni) oraz 01.02 – 06.02.2010 (wysyłki).

o książce:
Autor: Dan Brown
Wydawnictwo: Albatros/Sonia Draga , Styczeń 2010
ISBN: 978-83-7659-031-8
Liczba stron: 608
Oprawa: twarda
Wymiary: 148 x 210 mm
Język: polski
Cena detaliczna: 44.90zł
Cena w przedsprzedaży: 39.00zł

Co zaginęło, zostanie odnalezione…

Waszyngton. Harvardzki specjalista od symboliki, Robert Langdon na prośbę swego przyjaciela i mentora, Petera Solomona, ma wygłosić wykład na Kapitolu. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że na wieczór nie zaplanowano żadnego odczytu, a po chwili na środku rotundy odkryte zostaje makabryczne znalezisko, niepokojąco naznaczone pięcioma tajemniczymi symbolami. Jego przesłanie jest dla Langdona oczywiste – to zaproszenie do dawno zaginionego świata skrywającego ezoteryczną mądrość. Kiedy okazuje się, że Peter Solomon, filantrop i prominentny członek loży masońskiej, został porwany, Langdon wie, że istnieje tylko jeden sposób, by ocalić przyjaciela: przyjąć tajemnicze zaproszenie i udać się tam, gdzie zaprowadzą go zaszyfrowane wskazówki. A poprowadzą go podziemnymi korytarzami do tajemnych komnat i świątyń ukrytych pod jednym z najpotężniejszych miast świata. Skrywa ono prastare sekrety loży masońskiej i odkrycia, których wielu wolałoby nie ujawniać. Rozpoczyna się szalona wędrówka i wyścig z czasem, bo Langdon ma zaledwie kilka godzin na dotarcie do celu. W przeciwnym wypadku jego przyjaciel zginie. Zaginiony symbol to mistrzowsko skonstruowany thriller przesiąknięty historią, zagubiony w labiryncie symboli i enigmatycznych kodów. Pełen zagadek i trzymających w napięciu zwrotów akcji.