ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 01-03.10.2010. Wszystko dla Domu. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz. MTS

26/09/2010 2 przez kierunek Szczecin

Wydarzenie: 19. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz. Wszystko dla Domu
Miejsce: Międzynarodowe Targi Szczecińskie, ul. Struga 6-8. Szczecin
Czas: 1-3 października
Bilety:
W weekend 1-3 października 2010 w hali Szczecińskich Targów Międzynarodowych przy ul. Struga będą miały miejsce Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz – Wszystko dla Domu.

To już dziewiętnasta z kolei impreza podczas której prezentują się firmy z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz, od farb i lakierów, poprzez okna, drzwi i meble aż do artykułów dekoracyjnych.
Impreza cieszy się niezmiennym uznaniem zarówno wystawców jak i odbiorców, o czym, oprócz głosów samych zainteresowanych, świadczy wysoka pozycja w statystykach Polskiej Izby Przemysłu Targowego (w roku 2009 impreza została sklasyfikowana na 5 miejscu w Polsce pod względem sprzedanej powierzchni wystawienniczej i na 4 pod względem liczby wystawców w kategorii „Meble, wystrój wnętrz, AGD”).
Targi od lat posiadają dobrą opinię wśród wystawców dla których są one doskonałą okazją zarówno do prezentacji własnej oferty jak i zawarcia nowych kontaktów biznesowych.
Dla odwiedzających zaś Targi Wszystko dla Domu stanowią świetną okazję do zapoznania się z nowościami na rynku wzornictwa czy produktów oraz technik.
Dodatkowa atrakcją targów będą:

  • strefa designerów czyli wspaniała okazja do prezentacji projektów designerskich oraz nowych trendów we wzornictwie – więcej o Strefie Designerów i samych Designerach poczytasz tu: Designerzy na Targach w Szczecinie
  • domowa strefa relaksu czyli produkty i usługi związane z szeroko rozumianym wypoczynkiem i relaksem w domu. Właśnie w tej strefie będzie można zapoznać się z najlepszymi, sprawdzonymi pomysłami na aranżację pokoju do wypoczynku. Jakie meble, kolory czy tkaniny będą najlepsze aby maksymalnie wypocząć? Przyjdź i dowiedz się co radzą eksperci.
    Polecamy również zapoznanie się z produktami Budda Bag Polska, które będą obecne w tej przestrzeni wystawowej.
    O tym czym jest Budda Bag i dlaczego warto się nią zainteresować przeczytasz tutaj: Budda Bag – Twoja Strefa Relaksu
  • strefa zrób to sam czyli pokazy, prezentacje i seminaria skierowane nie tylko do tzw. Domowych złotych rączek.

Zapraszamy do odwiedzenia Targów!