ARCHIWUM. Goleniów. 11.05.2013. Gala/Turniej MMA. Arena Berserkerów MMA – reaktywacja @ KRS Fala w Goleniowie

08/05/2013 0 przez kierunek Szczecin

Goleniów, 11.05.2013, Berserker’s Team, MMA, walki, sporty walki, turniej MMA, gala MMA, hala KRS Fala, w Goleniowie

Goleniów, 11.05.2013, Berserker's Team, MMA, walki, sporty walki, turniej MMA, gala MMA, hala KRS Fala, w GoleniowieWydarzenie: Gala/Turniej MMA
Arena Berserkerów MMA
Gdzie: Hala widowiskowo-sportowa – KRS „Fala”
ul. Niepodległości 1. 72-100 Goleniów
Kiedy: 11.05.2013 (sobota), start godz. 19:00
wejście dla kibiców od godz. 18:00
Bilety: 15zł (miejsca stojące) 25-100zł (miejsca siedzące),
dostępne na www.kupbilet.pl

W walce wieczoru Areny Berserkerów w sobotę 11 maja 2013 w Goleniowie wystąpi bardzo utalentowany i młody zawodnik Berserkers Team – Maciej STRAŻAK Różański…

:: więcej informacji o turnieju w rozwinięciu…

Przeciwko Maciejowi Różańskiemu w klatce stanie Marcin Krysztofiak z Ankos Zapasy z Poznania. 31 letni zawodnik z wynikiem 8-2-0 i wzrostem 180cm na pewno będzie godnym i wymagającym przeciwnikiem Maćka

Zapowiada się wspaniałe widowisko MMA, na którym obecni będą najlepsi fighterzy a w turnieju zawalczą młodzi, dobrze zapowiadający się wychowankowie różnych klubów w Polsce.

Najważniejszymi wydarzeniami Areny Berserkerów będą walki turniejowe.
Ośmiu niesamowitych, młodych i uzdolnionych fighterów stoczy 4 walki eliminacyjne a następnie zwycięzcy zmierzą się w walkach półfinałowych. Turniej jest najcięższą odmianą współzawodnictwa w sportach walki.

Zawodnicy muszą być doskonale przygotowani kondycyjnie
i fizycznie, gdyż w jeden wieczór może dojść do sytuacji gdy wojownik będzie musiał stoczyć 2 walki w odstępie niecałej godziny.

Zawodnicy turniejowi poznają swoich przeciwników dopiero podczas oficjalnego ważenia. Jest to dodatkowym utrudnieniem, trzeba się przygotować na walkę z każdym startującym. Jak to bywa podczas takich losowań może być bardzo dramatycznie.

Gala MMA – Arena Berserkerów Reaktywacja.

W roku 2003 w Szczecinie klub Berserker’s Team zorganizował jedną z pierwszych w Polsce gal MMA. Były to początki tego typu imprez w naszym kraju. Od tego czasu dyscyplina ta rozwinęła się bardzo mocno. Obecnie we wszystkich turniejach, galach i pokazach MMA uczestniczą setki a nawet tysiące bardzo utalentowanych fighterów.

Berserker’s Team na czele z Piotrem „Bagim” Bagińskim wychował i wytrenował wielu najlepszych zawodników w Polsce, w Europie a nawet na świecie w sportach walki. Michał Materla, Karol Bedorf, Maciej Jewtuszko, Rafał Moks czy Michał Fijałka to czołowi zawodnicy MMA w Polsce.
Berserker’s Team postanowił z reaktywować Galę MMA pod postacią turnieju, który odbędzie się 11 maja 2013 w Goleniowie w hali widowiskowo-sportowej KRS „Fala”.

Wydarzenie: Gala/Turniej MMA
Arena Berserkerów MMA
Gdzie: Hala widowiskowo-sportowa – KRS „Fala”
ul. Niepodległości 1. 72-100 Goleniów
Kiedy: 11.05.2013 (sobota), start godz. 19:00
wejście dla kibiców od godz. 18:00
Bilety: 15zł (miejsca stojące) 25-100zł (miejsca siedzące),
dostępne na www.kupbilet.pl