ARCHIWUM. POLECAMY. Szczecin. 08.10.2017. Koncerty. Maciej Maleńczuk @ Lulu Club

ARCHIWUM. POLECAMY. Szczecin. 08.10.2017. Koncerty. Maciej Maleńczuk @ Lulu Club

09/09/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

solowy koncert nieobliczalnego Macieja Maleńczuka…

Maciej Maleńczuk - koncerty w SzczecinieKoncert: Maciej Maleńczuk solo
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. 70-222 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 8 października 2017 (niedziela), start godz. 19:00
Bilety: 65 zł
do nabycia m.in. na bilety.fm

W niedzielę (8 października 2017) przed szczecińską publicznością w Lulu Club odbędzie się solowy koncert Macieja Maleńczuka.

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

Podczas koncertu Maleńczuka w Szczecinie nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu”.

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Bilety na wydarzenie w cenie 65 zł można nabyć na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety, na portalu bilety.fm oraz w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, tel. 91 886 07 21). Dostępność oraz rezerwacja miejsc siedzących pod nr tel. 533 500 109 (ilość miejsc siedzących jest ograniczona).

:: materiał video powiązany z koncertem

Maciej Maleńczuk - koncerty w Szczecinie