ARCHIWUM. POLECAMY: Szczecin. Imprezy. 24.03.2012. OTWARCIE Lulu Club po remoncie!

17/03/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Oficjalne otwarcie „Nowego” Lulu Club
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 24 marca 2012 (sobota), start godz. 21:00
rezerwacje pod nr tel. 515 604 585
wydarzenie na fb: kliknij

W sobotę 24 marca 2012 szczeciński Lulu Club wraca do gry! Sprawdźcie jakie zmiany czekają na Was po remoncie lokalu…

Sami oceńcie czy to był duży remont czy może raczej mały lifting – jedno jest pewne nie zmienił się niepowtarzalny klimat oraz gorąca atmosfera.

Imprezę poprowadzi DJ Jacek Kowalski, podczas tego wyjątkowego wieczoru wystąpi saksofonista Michał (Michael) Szymonik – muzyk pochodzący ze Szczecina.
Jego główny atut to duża dawka dobrego brzmienia saksofonu, funk, jazz i soul. Najlepiej czuje się w muzyce klubowej, Funky, Disco House gdzie brzmienie saksofonu najbardziej się
sprawdza.

Nie zabraknie przepięknych tancerek z Revii Rising Stars pod kierownictwem tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego.

Rising Stars Revue to najbardziej pożądana Rewia Taneczna w Polsce.
Występowała i występuje z największymi gwiazdami na świecie m.in. ARMIN VAN BUUREN, David Guetta, ATB. Występowała w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Czechy, Dania, Szwecja, Anglia, Włochy, Szwajcaria oraz Belgia. Tancerki brały udział w europejskiej trasie SENSATION, tańczyły na takich eventach jak: Godskitchen, Global gathering, Trance Xplosion, A State of Trance… Rising Stars Revue ciągle ulega rozwojowi i pracy twórczej wielu osób.

Wyjątkowe animacje szczudlarzy w wykonaniu animatorów z Grupy Artystycznej Krata Eon oraz liczne promocje, niespodzianki i happy hour na barze !

Zapraszamy!
rezerwacje pod nr tel. 515 604 585