ARCHIWUM. POLECAMY: Szczecin. Imprezy. 28.09.2012. 10 lat Kafe Jerzy

08/09/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, imprezy, 10 urodziny Kafe Jerzy

Impreza: 10 lat Kafe Jerzy
Gdzie: Kafe Jerzy. Jagiellońska Szczecin
Kiedy: 28 września 2012 (piątek), start godz. 22:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu imprezy)

10 urodziny Kafe Jerzy więc świetna okazja na mega imprezę…

W piątek 28 września dobrze znane miejsce na klubowej mapie Szczecina będzie obchodziło swoje 10 urodziny…

:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

Kafe Jerzy w Szczecinie to…

Pomysł na utworzenie klubu powstał w głowach uczestników prywatek, podczas których delektowano się twórczością mi.n. Jerzego Połomskiego. Kiedy klub powstał w miejsce młodzieżowego Coolera, był dostępny dla jedynie małej grupy wybrańców, którzy posiadali specjalne karty wstępu.

Niestety, z racji tego, że natura homo sapiens należy do stadnych, a naciski ogółu były nie do odparcia, Kafe Jerzy otworzył się na szerszą publiczność. Jednak wciąż zachowuje dobrą renomę oraz nie stroni od ekstrawaganckich imprez czy happeningów. Z historii działalności klubu można wspomnieć choćby o organizowanym tu maratonie tańca, czy akcji „Więcej Wisły w Odrze” kiedy włodarze klubu wraz z jego sympatykami oraz politykami wlewali wodę (z samych źródeł Wisły) ku pokrzepieniu serc do Odry, co miało pomóc szczecinianom odnaleźć w sobie pierwiastek geniuszu urodzonego w Wiśle Adama Małysza.

Na deskach klubowej sceny koncertowali mi.n. Jerzy Połomski, Stanisław Soyka, Boris Kovacs Orchestra, Lemon Juice Qurtet, Me Myself & I, Kury, Grupa Reprezentacyjna, Kabaret Mumio, Formacja Chatelet, Leboski, DJ Adamus, Teges Nara, Septeto National i inni. Prywatnie do Kafe Jerzy zaglądali mi.n. Maciek Maleńczuk, Paweł Kukiz, Reni Jusis i wielu innych.

Impreza: 10 lat Kafe Jerzy
Gdzie: Kafe Jerzy. Jagiellońska Szczecin
Kiedy: 28 września 2012 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu imprezy)