ARCHIWUM. POLECAMY! Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 04.03.2017. Narodowy Cyrk Chiński – najlepsi akrobaci świata @ Azoty Arena

ARCHIWUM. POLECAMY! Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 04.03.2017. Narodowy Cyrk Chiński – najlepsi akrobaci świata @ Azoty Arena

02/03/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

najlepsi akrobaci świata w Szczecinie

Narodowy Cyrk Chiński w Szczecinie sliderWydarzenie: Narodowy Cyrk Chiński – najlepsi akrobaci świata
Gdzie: Azoty Arena. ul. Szafera 3/5/7. 71-245 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 4 marca 2017 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: 70-170 zł

Po raz pierwszy w Polsce – niezwykłe show w wykonaniu najlepszych akrobatów na Świecie.

W sobotę (4 marca 2017) Narodowy Cyrk Chiński zaprezentuje w Szczecinie legendarną, oryginalną produkcję ze środkowego królestwa.

Chiński Cyrk Narodowy to ponad 25 lat występów i ponad 10 milionów widzów w całej Europie.

Prawda jest taka, że wszyscy mówią o Chinach ale mało kto zna ten fascynujący kraj. Najlepsi chińscy artyści są częścią przedstawienia, które łączy ze sobą unikalność wspaniałych występów i daje wgląd w daleką, tajemniczą kulturę. To jest właśnie przepis na sukces, kryjący się za tą fascynującą produkcją, która staje się coraz bardziej popularna na europejskim rynku rozrywkowym.

Dla publiczności tradycją stało się oglądanie zmieniającego się co rok przedstawienia. Publiczność coraz bardziej zagłębia się w historię i cuda Środkowego Królestwa. Z niezrównaną ciągłością i jakością Chiński Cyrk Narodowy prezentuje tę formę sztuki dużym publicznościom pozostawiając niezatarte wrażenia.

W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, najlepsi akrobaci na świecie zaprezentują najnowsze Show The Grand Hong Kong Hotel w 5 miastach : Szczecin, Gdynia, Warszawa, Toruń, Katowice.

The grand HONGKONG HOTEL Gdzie świat poznaje serce Chin

Nowy program, nowe cuda! Na przełomie roku 2016-2017 europejska publiczność po raz kolejny będzie miała możliwość doświadczyć jedności ciała i duszy, którą osiągnęli najlepsi akrobaci na świecie. W ciągu ostatnich kilku lat Chiński Cyrk Narodowy zaprezentował szerokiej rzeszy odwiedzających poniekąd dziwną i fascynującą kulturę Chin poprzez opowieści, których tłem były legendarne miejsca, miasta i miasteczka. Ekipa produkcyjna jest zdeterminowana, aby kontynuować przedstawienie w takiej właśnie formie.

Idąc w ślad wyprzedanych spektakli Shanghai Nights, Forbidden City i Chinatown, tym razem Narodowy Cyrk Chiński przedstawi legendarne Środkowe Królestwo: HONG KONG!

Od połowy XIX do końca XX wieku, Hong Kong był brytyjską kolonią na Morzu Południowochińskim otoczoną przez ogromne Środkowe Królestwo. I to właśnie
dzięki tej lokalizacji pomiędzy dwoma światami szybko roziwnął się handel oraz wzrosła liczba ludności miasta.

Do dziś jest to jeden z najgęściej zaludnionych regionów świata. Życie w tym mieście toczy się na najszybszych obrotach i symbolizuje ducha dzisiejszych Chin, którego przejawem jest rozkwit przemysłu, wzrost handlu i polepszenie warunków życia w całej Azji. Mocno zakorzeniony w tysiącach lat tradycji, ale z determinacją patrzący w przyszłość, Hong Kong szuka swojego miejsca w globalnej konkurencji pomiędzy największymi miastami.

Głównym tematem nowego spektaklu, jednocześnie metaforą jest napięta sytuacja mająca miejsce w starym wiktoriańskim hotelu, gdzie ludzie ze wszystkich zakątków świata, reprezentujący wszystkie klasy i epoki, rozpoczynają swoją podróż aby odkryć tajemniczą chińską kulturę oraz siebie samych, aby handlować lub po prostu znaleźć szczęście.

Magia postępu spotyka się tu z azjatycką poezją a beztroski śmiech jest następstwem akrobatycznych sensacji.

Cyrk jest idealnym miejscem do przedstawienia akrobatycznych fajerwerków pierwszej klasy. Spotkanie cyrku z Azją to zaskakująca magia, czarujący artyści i wzruszające występy clownów.

Zapierające dech w piersiach akrobacje, stworzone są by przeczyć prawom grawitacji. Piękne dziewczyny-węże, eleganccy artyści chodzący na rękach, charyzmatyczni żonglerzy wazami, clowny i akrobaci spotykają się razem w Hotelu Hongkong jak części mozaiki, aby sworzyć większą całość i zabrać publiczność we wspaniałą podróż.

:: materiał video powiązany z wydarzeniem

 

Narodowy Cyrk Chiński w Szczecinie, bilety:

kasa Azoty Arena, eventim, bilety.fm