ARCHIWUM. Szczecin. Impreza Na Zdrowie w Galerii Gryf. 15-17.10.2010. Moc atrakcji, która wyjdzie Ci… na zdrowie

16/10/2010 0 przez kierunek Szczecin

Skuszeni licznymi promocjami oraz atrakcjami towarzyszącymi imprezie Na Zdrowie udaliśmy się do Galerii Gryf aby zobaczyć co i jak…

[singlepic id=131 w=155 h=240  float=left]Sama impreza odbywa się w jednym z pomieszczeń Galerii, pierwsze co rzuca się w oczy to duża liczba wystawców z różnych branż oraz fortepian na środku sali!
Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od Pań, które mogą skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych (Ocean Urody Beaty Krajnik), zapoznać się ofertami ośrodków pielęgnacji ciała (m.in. Elite Studio) poprzez stoiska z biżuterią artystyczną (Biżuteria Artystyczna – Tamara Wiśniewska). Dla dzieci – fontanny czekolady i mega wygodny poduchowy plac zabaw (Budda Bag Polska). Nie zapomniano również o Panach dla nich również coś się znalazło – stoisko ze sprzedażą i degustacją wina (Adrea Wine).

Nie zabrakło również kompleksowych atrakcji – stoisko z rewelacyjnymi liniami odzieży i akcesoriów sportowych (Xenia Polska), stoiska z możliwością skorzystania z masażu, sprawdzenia poziomu tkanki tłuszczowej czy zapoznania się z poradami jak na to wszystko zarobić (Szczecińskie Centrum Edukacji Finansowej CASH FLOW)[singlepic id=129 w=240 h=160  float=left]

Nie zapomnijcie, że impreza trwa przez cały weekend – warto więc wybrać się tam również jutro – w niedzielę 17 października!

Więcej zdjęć z Imprezy Na Zdrowie:

[nggallery id=12]