ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 02.03.2012. 15-ste urodziny imprezy Śmierć Dyskotece

29/02/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: 15-ste urodziny imprezy Śmierć Dyskotece
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 2 marca 2012 (piątek), start godz. 20:00

W piątkowy wieczór w Sali koncertowej klubu Rocker odbędzie się wyjątkowa impreza urodzinowa – 15 lecie imprezy Śmierć Dyskotece

:: szczegóły koncertu i informacje o zespołach w rozwinięciu…

W lutym 1997 r. po raz pierwszy w klubie Kontrasty odbyła się impreza z cyklu „ŚMIERĆ DYSKOTECE”.

Nazwa imprezy ma dwojakie znaczenie. Po pierwsze została „zapożyczona” z muzycznego dorobku grupy LOMBARD, a po drugie bardzo dokładnie naszym zdaniem określa charakter imprezy. Piątkowe imprezy w Kontrastach były alternatywą dla ludzi, którzy zbytnio nie przepadają za tym co jest serwowane w większości typowych dyskotek czy programach TV typu VIVA itp.

Nie mamy osobiście nic przeciwko dyskotekom, gdyż znamy ludzi, którzy prowadzą takie imprezy i robią to rewelacyjnie, natomiast nie ukrywamy, że nie przepadamy zbytnio za muzyką, której struktura i zaangażowanie wykonawców (najczęściej tylko ładne buzie, a wokal podłożony i koncerty z playbacku) są tak proste, że robi się niedobrze. Dlatego „Śmierć Dyskotece.”, to impreza dla ludzi lubiących coś bardziej złożonego czyli muzykę w którą trzeba się przynajmniej trochę zaangażować, aby ją poczuć.

To już 15 lat odkąd w Szczecinie istnieje impreza „Śmierć Dyskotece”.

15 lat trwania mimo przeciwności, które doprowadziły do zmiany miejsca. Podczas istnienia tych imprez przez jej szeregi przewinęło się sporo twarzy, Was którzy zawsze stawiali się i udowadniali, że dobra muzyka to nie ta, którą karmi nas codziennie radio i telewizja. Bez różu, plastiku i fałszu! Zapraszamy Was wszystkich do wspólnego świętowania z nami tej okrągłej rocznicy. Istniejemy, gramy dalej !