ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 07.08.2012. FMX Show – Gladiator’s Day – SHOW Kaskaderskie w Szczecinie

02/08/2012 0 przez kierunek Szczecin
Impreza: FMX Show – Gladiator’s Day – SHOW Kaskaderskie w Szczecinie
Gdzie: Stadion Arkoni. Szczecin
Kiedy: 7 sierpnia 2012 (wtorek), start godz. 20:00
Bilety: 30zł (ulgowy), 40zł (normalny), 100zł (rodzinny 2 dorosłych, 2 dzieci)

We wtorek 7 sierpnia 2012 zapowiada się duże show kaskaderskie w Szczecinie…
:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

 

ZOBACZ fotoreportaż z tej imprezy

witamy w atmosferze Coloseum…
Gladiator’s Day – to nowy projekt słynnej międzynarodowej grupy kaskaderskiej Flott Cascaders Team

…z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

Gladiator’s Day to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia… Którzy umiejśtności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…
O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa – wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu NajlepszegoTeamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

FMX SHOW (Freestyle Motocross)
Czy widziałeś już na własne oczy salto na motocyklu?

Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle widowiskowe i akrobatyczne ewolucje z backflipami na motocyklu włącznie. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team. Zobaczymy zmagania czołówki europejskiego freestyle motocross, która postanowiła na neutralnym gruncie stanąć do rywalizacji o tytuł najlepszego specjalisty FMX.

Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów…

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały…
witamy w atmosferze Coloseum.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

2 FMX Show
13 jazda samochodami na dwóch kołach
13 manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
14 skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem
15 wyścigi rzymskie
16 przejazdy przez płonące ściany
17 jazda z płonącym człowiekiem
18 amerykańskie Monster Track
19 strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

Przepis

„Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.”
(Szef kuchni)

Koordynator imprezy Alfréd Šmíd

Impreza: FMX Show – Gladiator’s Day – SHOW Kaskaderskie w Szczecinie
Gdzie: Stadion Arkoni. Szczecin
Kiedy: 7 sierpnia 2012 (wtorek), start godz. 20:00
Bilety: 30zł (ulgowy), 40zł (normalny), 100zł (rodzinny 2 dorosłych, 2 dzieci)