ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 17.03.2012. SKINS PARTY Poland Tour winter/spring 2012

10/03/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: SKINS PARTY Poland Tour winter/spring 2012
Gdzie: Pierwsze Miejsce. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 17 marca 2012 (sobota), start godz. 22:00
Bilety: 15zł, 5zł (osoby przebrane)

! SKINS PARTY POLAND TOUR WINTER/SPRING 2012 !
… STARTUJEMY z najpotężniejszym cyklem imprezowym w Polsce – 17 marca – Szczecin!

:: szczegóły imprezy oraz materiały video w rozwinięciu…

Ponad 40 miast, ponad 100 DJów, ponad 14 weekendów, a co najważniejsze – Wy, czyli ponad 20.000 najbardziej szalonych imprezowiczów w Polsce!

Skins Party Poland narodziło się w mieście Poznań. Miasto doznań miało zapoczątkować największy cykl imprez w Polsce- i tak też się stało. Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 500 osób. Zainteresowanie jak również komentarze po imprezie były zadziwiająco fantastyczne, dlatego postanowiliśmy zorganizować od września mały Tour w 16 miastach Polski.

Zaczęło jak również skończyło się niesamowicie. Pierwsza trasa Skins Party Poland nie dość, że przedłużyła się do około 25 miast to jeszcze przyciągnęła za sobą tyle ludzi, że kluby pękały w szwach, a z sufitu lał się pot!

SKINS inaczej w slangu brytyjskim oznacza bletkę – bibułkę do skręcania jointów bądź papierosów. Tak właśnie został nazwany najbardziej kontrowersyjny i wzbudzający wiele emocji serial brytyjski opowiadający o życiu grupy młodych nastolatków z Bristolu. Stąd też narodził się inny, a zarazem niesamowity obraz imprezy na której każdy chciałby się znaleźć – imprezy pod nazwą – SKINS PARTY- SECRET PARTY !

Nie jesteśmy na to obojętni i wraz ze startem 6 serii serialu SKINS ogłaszamy kolejny TOUR!
Zdecydowaliśmy się tym razem pojawić się w ponad 40 miastach w których będziemy siać spustoszenie!

Widzimy się w SZCZECINIE w klubie PIERWSZE MIEJSCE już 17 marca 2012 roku !!!

Spróbujmy stworzy imprezę na miarę francuskiej edycji Skins Party by BadTwins lub też Katowickiego Skins Party Poland! Pora na kolejny start najgorętszego cyklu klubowego na całym świecie ! SKINS – Secret Party – przyciągnęło w Katowicach ponad tysiąc osób, w Belgii ponad 1,5 tysiąca osób. We Włoszech ponad dwa, a w Paryżu jeszcze więcej . Spodziewajcie się gatunków muzycznych prosto z serialu, które charakteryzuje się wybuchowym ROCK’iem i soczystym elektryczno-D’n’B dźwiękiem!

:: materiały video powiązane z imprezą ::