ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 26.09.2014. Lulu Live Act – Wójt & Nawrot Inspired by Music @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 26.09.2014. Lulu Live Act – Wójt & Nawrot Inspired by Music @ Lulu Club

19/09/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, koncerty, Lulu Club, show, imprezy, live act, performance, Wójt & Nawrot, w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, koncerty, Lulu Club, Hell Violinist, Igi, Dar Dar,Carlos, w SzczecinieImpreza: Lulu Live Act
Wójt & Nawrot
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 26 września 2014 (piątek), start godz. 21:00
Rezerwacje pod nr tel. 515 604 585

Fantastyczny duet WÓJT & NAWROT INSPIRED BY MUSIC.

Czyli połączenie perkusji z rockowymi gitarami, a wszystko to idealnie wplecione w mieszankę stylów Funk, Disco, Rnb oraz klasyki z lat 80 i 90.

Przyjdź do klubu Lulu – Ciesz się z nami i baw się z nami. My z pewnością ucieszymy się, że będziesz na naszej imprezie.
Przyjdź do klubu i przyłącz się do naszej rodziny Lulu. My otoczymy Was ciepłem i masą miłości.
Pamiętacie tylko miłość i muzyka inspiruje.

Przygotowaliśmy dla Was mega sety, czyli czyli w planach zabawa do samego rana.

szczecin, imprezy, piątki, lulu club

Chcesz się poczuć jak w bajce?

Przyjdź do Lulu Club – tu znajdziesz bajkowy wystrój, ciepłe wnętrza, blask i seksapil, nasze piękne tancerki zauroczą Cię podczas swoich „podniebnych ewolucji” na huśtawkach.
Wszystko to z dobrym smakiem i w eleganckiej oprawie!

DJ Polski
Live Act Wójt & Nawrot Performance Show

Wojtek Wójcicki – WÓJT
W latach 1994-1997 gra w zespole Kasi Kowalskiej. Nagrywa z nią dwie płyty: „Gemini” i „Koncert Inaczej”. W 1997 roku zostaje członkiem zespołu Maryli Rodowicz, z którą wyjeżdża na tournee do Australii. W latach 2003-2006 gra w grupie Eweliny Flinty, z którą nagrywa album „Nie znasz mnie”. W 2006 współpracuje z zespołem BRACIA, z którym występuje na festiwalu w Opolu oraz na festiwalu TOP TRENDY w Sopocie, gdzie BRACIA zdobywają wszystkie cztery nagrody.

Tomasz „Nawrot” Nawrocki
Za bębnami od 7-go roku życia, za sprawą ojca swego. Przez wiele lat występował jako perkusista Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łobza. Wraz z tą grupą koncertując zwiedził wiele państw Europy. W późniejszym okresie pasje postanowił połączyć ze sposobem na życie i zaczął współpracować z wieloma osobistościami,projektami,instytucjami tak by wreszcie zwiedzić Polskę. Obecnie związany z: Chorzy na Odrę, Maciek Czaczyk, Wojtek Wójcicki, Teatr Pinokio w Łodzi itp. Miał przyjemność: Łona/Webber, The Pimps, Beata Andrzejewska, Margaret J Project, Free Blues Band i wiele innych. Preferuje rytmy osadzone raczej w stylistyce nowoczesnej choć zdarza mu się odbiec od tego przekonania.