ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 3-4.09.2011. Pożegnanie Wakacji 2011

24/08/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Pożegnanie Wakacji
Gdzie: Plac Orła Białego, Szczecin
Kiedy: 3-4 września 2011 (sobota-niedziela)

Pożegnanie Wakacji to impreza plenerowa która odbędzie się w pierwszy weekend września. Festyn kierowany jest do dzieci, rodziców oraz przyszłych rodziców. Podczas Pożegnania Wakacji w jednym miejscu każdy będzie mógł zapoznać się z ofertą firm: edukacyjnych, sportowych, artystycznych, językowych, organizujących przyjęcia urodzinowe, przedszkola, szkoły, bawialnie, opieka nad dziećmi, zajęcia dla kobiet w ciąży.

szczegóły imprezy :: w rozwinięciu…

Imprezie towarzyszyć będą wybory małej miss i małego mistera w 2 kategoriach wiekowych (4-6 oraz 7-9 lat). Nie zabraknie strefy zabaw dla dzieci, strefy porad specjalistów czy strefy pięknej mamy.
Zapraszamy także na liczne konkursy, występy na scenie, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dla dzieci i rodziców.

Wybory Małej Miss i Małego Mistera

Zapraszamy na pierwszą edycję wyborów Małej Miss i Małego Mistera, która odbędzie się podczas plenerowej imprezy – Pożegnanie Wakacji

Czekamy na zgłoszenia dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-9 lat.
Każdy z uczestników otrzyma upominki i pamiątkowe dyplomy. Jedną z głównych nagród jest sesja zdjęciowa.
Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie:
na stronie imprezy
tel. 696 582 423

Uwaga
Na zgłoszenia uczestników czekamy od 1 do 27 sierpnia. Wszystkie dzieci, których rodzice zgłoszą do wyborów będzie można obejrzeć na stronie imprezy i oddawać głosy na swojego ulubieńca.

Podczas imprezy zostanie przeprowadzona akcja zbierania nakrętek po butelkach plastikowych na rehabilitację i leczenie Adriana Nowakowskiego, który w wieku 8 lat uległ wypadkowi i doznał urazu czaszkowo-mózgowego z niedowładem cztero-kończynowym spastycznym.
Wszystkich zachęcamy do zbierania nakrętek i przyniesienia ich na Festyn.