ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 07-08.09.2019. Bulwarove – zakochaj się w szczecińskich bulwarach @ Łasztownia

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 07-08.09.2019. Bulwarove – zakochaj się w szczecińskich bulwarach @ Łasztownia

05/09/2019 0 przez Imprezy w Szczecinie

Bulwarove, czyli zakochaj się w szczecińskich bulwarach…

Impreza/wydarzenie: Bulwarove
Gdzie: Łasztownia. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 7-8 września 2019 (sobota-niedziela), program wydarzenia w rozwinięciu
Bilety: wstęp wolny

przed nami kolejny Bulwarovy weekend

Za sprawą Bulwarove skwer na końcu Łasztowni zmienia się w przestrzeń pełną doskonałej zabawy. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Na skwerze będzie można grać w bulle, gry planszowe, czy urządzić sobie rodzinny piknik. Dzieci będą mogły zabawić się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów, bo na Łasztowni pojawi się Archipelag Przygody, gdzie będzie można szukać tropów zwierząt albo poczuć się jak poszukiwacz złota. Zbliżające się Bulwarove będzie także rajem dla miłośników baniek mydlanych, bo na skwerze będą ich dziesiątki. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach z jazdy na deskorolce, zajęciach edukacyjnych ze Śmieciuchem oraz napić się wody z lubianego saturatora.

Na bulwarach raz w miesiącu (zawsze w niedzielę) odbędą się 5 km przebieżki, które łącznie dadzą dystans półmaratonu. „Przebiegnij półmaraton nad czystą Odrą” to cztery edycje biegów dla dorosłych, w których za każdym razem uczestnicy otrzymają inne medale, które wszystkie razem ułożą się w jeden piękny nadodrzański widok.