ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 21.02.2016. Morsy „Rozgrzewają LuD” @ Kąpielisko Arkonka

ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. Wydarzenia. 21.02.2016. Morsy „Rozgrzewają LuD” @ Kąpielisko Arkonka

15/02/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

Po raz pierwszy na Arkonce wykąpią się… Morsy. Każdy kto do nich dołączy otrzyma w nagrodę…

Morsy w SzczecinieImpreza/wydarzenie: Morsy „Rozgrzewają LuD”
Gdzie: Kąpielisko Arkonka. ul. Arkońska 30A. 71-470 Szczecin
Kiedy: 21 lutego 2016 (niedziela), start godz. 11:00
Bilety: wstęp wolny

W najbliższą niedzielę (21.02.2016) o godzinie 11:00 baseny kąpieliska opanują… morsy.

Zabawa „Rozgrzewamy LuD” będzie otwarta dla wszystkich. Co więcej każdy kto zdecyduje się na ekstremalną kąpiel z morsami w nagrodę będzie mógł za darmo (przez godzinę) pojeździć na lodowisku (wypożyczyć trzeba jedynie łyżwy albo przyjść ze swoimi).

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00. Swój udział w niej zapowiedziało już blisko 50 morsów z rodzinami. Wykąpią się w basenach sportowym oraz przylegającym do zjeżdżalni.

Oprócz prezentacji morsów na szczecinian czeka sporo atrakcji: wspólne zabawy, opowiastki morsów o zaletach praktykowania zimowych kąpieli, porady.

Do pierwszych 150 osób powędrują kiełbaski z grilla oraz przepyszna grochówka. Każdy, komu dokuczy niska temperatura ogrzać się będzie mógł przy ustawionych koksownikach.

Niedzielna impreza to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z zimowymi kąpielami. Swoich sił będzie mógł spróbować każdy śmiałek. Zrobi to pod okien fachowców.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. By wejść na teren kompleksu należy przejść przez kasę. Przy niej poinformować obsługę, że jest się spacerowiczem. Osoba taka otrzyma specjalny bilet, który NIE uprawnia do korzystania z lodowiska.