ARCHIWUM. STREFA KIBICA :: Szczecin. Informacje. 08.06-08.07.2012. Strefa Kibica UEFA EURO 2012™ – Plac Lotników w Szczecinie

25/05/2012 6 przez kierunek Szczecin


czyli gdzie można obejrzeć mecze EURO 2012 przy piwie…

Jedyna oficjalna strefa kibica w Szczecinie będzie znajdować się na Pl. Lotników przy pomniku Colleoniego i będzie nosić nazwę… Stadion Letni.

Na potrzeby tej strefy zostanie ogrodzona część Placu, zapewniając również swobodne przejście obok strefy dla spacerujących. W ogrodzonej części strefy kibica będzie można pić piwo.

:: zobacz szczegóły oraz informacje gdzie jeszcze w Szczecinie obejrzysz mecze EURO 2012 przy piwku…

Do dyspozycji kibiców będzie ekran o powierzchni 50m2 umieszczony pod wielkim namiotem (wysokość ok. 12m), który będzie w stanie pomieścić jednocześnie około 850 kibiców.

W Strefie Kibica umieszczony będzie również drugi ekran o powierzchni 15m2 zapewniający kibicom oglądanie zmagań piłkarzy w jakości HD

Wokół szczecińskiej strefy kibica w formie Piłkarskiego Jarmarku mają znaleźć się stragany na których będzie można kupić wszystko to co kibicowi do kibicowania potrzebne. Nie zabraknie też punktów w których kibice będą mogli pomalować sobie twarz w barwach ukochanej drużyny.

W strefie kibica znajdzie się również scena na której pomiędzy poszczególnymi meczami obejrzeć będzie można min. występy artystyczne.

szczecińska strefa kibica organizowana jest przez oficjalnego sponsora UEFA EURO 2012 – firmę Carlsberg oraz The Best Restaurants

Szczecin: gdzie jeszcze zobaczysz mecze EURO 2012 w lokalach:
1. Lulu Club – sprawdź ofertę klubu na czas EURO 2012

Galeria zdjęć związana z tematyka Szczecin – strefa kibica EURO 2012:

[nggallery id=76]