ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 02.11.2018. Zaduszki Bluesowe @ Nowy Browar Szczecin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 02.11.2018. Zaduszki Bluesowe @ Nowy Browar Szczecin

28/10/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

przed nami kolejne zaduszki bluesowe…

02.11.2018 zaduszki bluesoweKoncert: Zaduszki bluesowe
Gdzie: Nowy Browar Szczecin. Ul. Partyzantów 2. 70-222 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 2 listopada 2018  (piątek), start godz. 19:00
Bilety: wstęp wolny, mile widziana karma dla kotów

Od 2011 roku, kiedy nadchodzi listopadowy czas, w Domu Kultury „Słowianin” organizowane są „Zaduszki Bluesowe”. Z powodu kapitalnego remontu, DK Słowianin organizuje koncerty pn. „Słowianin na emigracji”. „Zaduszki bluesowe” w tym roku odbędą się w Nowym Browarze (na II piętrze).

Muzyczny wieczór wspomnień poświęcony jest nieżyjącym twórcom muzyki bluesowej, soulowej i rockowej. Wstęp wolny, ale prosimy o przyniesienie karmy dla kotów, którą organizatorzy przekażą TOZ i opiekunom kotów wolno żyjących.

Inicjatorem spotkań jest zespół „After Blues” – szczecińska formacja z blisko 40-letnim doświadczeniem scenicznym. Na koncie ma 13 wydawnictw autorskich i udział w projektach innych wykonawców, a także wiele koncertów w Polsce i za granicą.

Do udziału w koncercie zaduszkowym „After Blues” zaprasza gości. W tym roku będzie to: Barbara Włodarczyk, Andrzej Łacny (wokalista i gitarzysta zespołu Kapitan Stereo) i zespół „Szulerzy” z Inowrocławia.

Barbara Włodarczyk to wokalistka śpiewająca rock, pop i jazz. Debiutowała w latach 60-tych na scenie studenckiego klubu „Pinokio” w zespole „Święci”, który wywodził się ze słynnej kawiarni „Sorento”.

Przez lata artystka śpiewała z różnymi zespołami, m.in. ze swoimi idolami – grupą „Czerwono-Czarni”. Barbara dysponuje „czarnym głosem”, ma wciąż młodzieńczą witalność, tryska energią i siłą sceniczną. Od dwóch lat współpracuje również z zespołem AFTER BLUES, wykonując na koncertach utwory z repertuaru Miry Kubasińskiej.

„Szulerzy” to grupa z Inowrocławia, wykonująca energetyczny rhythm and blues w stylu lat 50 i 60-tych, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu.

Uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą i charyzmatyczną wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.

02.11.2018 zaduszki bluesowe