ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 06.12.2013. Łona, Webber & The Pimps oraz W.E.N.A. @ Imperium

01/12/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Imperium, Łona, Webber & The Pimps, Rymek, Jose Manuel Alban Juarez, Michał Kowalski, Daniel Popiałkiewicz, Maciej Kałka, W.E.N.A., w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Imperium, Łona, Webber & The Pimps, Rymek, Jose Manuel Alban Juarez, Michał Kowalski, Daniel Popiałkiewicz, Maciej Kałka, W.E.N.A., w SzczecinieKONCERT: Łona, Webber & The Pimps oraz W.E.N.A.
GDZIE: Imperium. Bohaterów Warszawy 34/35. 70-342 SZCZECIN
KIEDY: 6 grudnia 2013 (piątek), START GODZ. 20:00
BILETY: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

Koncert Łony i Webbera poprzedzi premierowy występ młodego, warszawskiego rapera Wu do E znanego bardziej jako W.E.N.A.

:: więcej o koncercie + materiał video…W.E.N.A. będzie promował swój trzeci już krążek pt. „Nowa Ziemia”. Tegoroczny album został bardzo dobrze przyjęty przez jego fanów. „Nowa ziemia” zadebiutowała na oficjalnej liście sprzedaży na siódmym miejscu, by tydzień później znaleźć się na trzecim. W.E.N.A. ewidentnie rozwinął się od czasu swojego debiutu; zarówno styl, jaki i treść utworów ewoluowała i pokazuje, że raper nie zamierza spocząć na laurach. Wu do E wystąpi na scenie w towarzystwie DJ Ike’a.

Łona i Webber kończąc jesienną trasę zawitają do macierzystego portu. Będzie to ich pierwszy koncert w Szczecinie, który zagrają od czasu ukazania się zarejestrowanego w studiu S-1 Polskiego Radia Szczecin koncertowego DVD.

Dwaj szczecinianie w towarzystwie muzyków z zespołu The Pimps, w składzie: Rymek, Jose Manuel Alban Juarez, Michał Kowalski, Daniel Popiałkiewicz oraz Maciej Kałka,zaprezentują materiał przekrojowy z całej dyskografii duetu.

:: materiał video powiązany z koncertem