ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.03.2014. Ga-Ga Zielone Żabki @ Dom Kultury Słowianin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.03.2014. Ga-Ga Zielone Żabki @ Dom Kultury Słowianin

01/03/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Ga-Ga, Zielone Żabki, Zakaz Posiadania, 07.03.2014

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Ga-Ga, Zielone Żabki, Zakaz Posiadania, 07.03.2014Koncert: Ga-Ga Zielone Żabki
support: Zakaz Posiadania
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 7 marca 2014 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu koncertu)

Mocna dawka punk rocka z elementami reggae-dub wibracji – do Szczecina zawita ekipa Ga-Ga Zielone Żabki!!!
Szczeciński koncert to występ w ramach trasy promującej dwa nowe wydawnictwa zespołu: CD Ga-Ga Lekcja Historii i LP Zielone Żabki Zgorzelec 1988 Live.

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!