ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 08.04.2013. Szantowisko – Qftry @ Rocker Club

02/04/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Rocker Club, imprezy, szantowisko, szanty, impreza żeglarska, Qftry, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Rocker Club, imprezy, szantowisko, szanty, impreza żeglarska, Qftry, w SzczecinieKoncert: Szantowisko – Qftry
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 8 kwietnia 2013 (poniedziałek), start godz. 19:00
Bilety: 10zł (w cenie kubek drewniaka)

W poniedziałek 08.04.2013 w szczecińskim klubie Rocker impreza żeglarska w prawdziwie żeglarskim klimacie.

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…


Wszyscy na pokład!
Szantowisko z zespołem QFTRY !

SZANTOWISKO w Rocker Clubie to jedyna taka impreza w Szczecinie.

Wieczór żeglarzy i nie tylko. Wyjątkowa impreza cykliczna, skierowana do miłośników żagli, a także wszystkich tych, którzy swój romans z morzem dopiero chcieliby rozpocząć. Niesamowita okazja do spotkania z ludźmi morza, ich muzyką i kulturą żeglarską. Klimat portowej tawerny na wyciągnięcie ręki, co gwarantuje specyfika miejsca, jakim jest Rocker Club.

Nie zabraknie też wyjątkowych atrakcji. Pokazy slajdów z przebytych rejsów, szanty na żywo, wyborny i legendarny już grog wedle receptury Kapitana Drewniaka i inne prawdziwie żeglarskie trunki, a także świetna okazja do zaplanowania kolejnych wypraw w nieznane. Nie zabraknie też promocji i loterii z nagrodami!

Sezon żeglarski rozpocznie się już niebawem, dlatego Szantowisko w Rocker Clubie to najpewniej ostatnia taka impreza przed wakacjami! Kolejne Szantowiska planowane są na październik. A więc nie zwlekaj ani chwili i przybywaj na nasz Rockerowy pokład!

Gwiazdą kwietniowego Szantowiska będzie zespół QFTRY – piątka z Polic i okolic.

Autorzy takich utworów jak: „Irlandii brzeg”, „Burza”, czy „Pokusa marynarza”. Grupa, która koncertuje już od 1995 roku i nie planuje przestać! Uświetnili swą obecnością niejeden festiwal muzyczny, a co więcej, nierzadko zdobywając wyróżnienia i nagrody za swą muzyczną działalność. Na ich koncie znalazło się już wiele nagród, zdobytych choćby na krakowskim festiwalu „Shanties”. Jednym z najbardziej prestiżowych Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej. Do atutów grupy QFRTY należy przede wszystkim wierność szancie tradycyjnej, co również, nie raz już zostało docenione. Tym bardziej występ wyjątkowego zespołu szantowego QFRTY, na Rockerowym SZANTOWISKU, to nie lada gratka dla fanów zespołu i szant.

Koncert: Szantowisko – Qftry
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 8 kwietnia 2013 (poniedziałek), start godz. 19:00
Bilety: 10zł (w cenie kubek drewniaka)