ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 09.12.2011. Mocne Rozdanie. Nihilosaur + Universal Dying + Godbite + Mastema

01/12/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Mocne Rozdanie
Zagrają: Nihilosaur, Universal Dying, Godbite, Mastema
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa Rocker Club (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 9 grudnia 2011 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 8zł
:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…

Podczas Mocnego rozdania zagrają dla Was:
UNIVERSAL DYING – szczeciński zespół, który powstał w 2006 roku w następstwie rozpadu zespołu GOTH. Reprezentują scenę melodyjnego death/gothic metalu z lekką nutą progresywności.
Kompozycyjny trzon zespołu stanowią Arthurius (gitara), Koziat (perkusja), Dragon (gitara), Dieman (klawisze). Zespół dotychczas uczestniczył w kliku muzycznych wydarzeniach i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność.

GODBITE (progressive/alternative metal/shiznitzl) – Szczecin – najbardziej dotychczas skuteczny skład szczecińskiego projektu zszedł się w lipcu 2008 roku w sporej piwnicy z kabiną prysznicową na Podzamczu. Inspirując się takimi kapelami jak Mastodon, czy Kylesa, Godbite tworzy własną wizję progresywnego ciężkiego grania. Niesamowita dawka melodii, ciężaru, połamanej rytmiki, jak i wymieszania śpiewanego i krzyczanego wokalu w tym wypadku jest gwarancją świetnych kompozycji.

NIHILOSAUR powstał w 2005 w Szczecinie. Muzycy zaangażowani byli kiedyś w działalność takich zespołów jak: The Analogs, Felicite Pueros, Wise Squit, Dzieci, Baby Blue Eyes, Genital Grinder, Rotting Scream.

MASTEMA – szczeciński przedstawiciel death metalu. Skład zespołu zawiązał się w sierpniu 2010 roku, a jesienią już zarejestrował pierwsze demo. Chłopcy mają na swoim koncie koncerty z takimi kapelami jak: Aorta (Niemcy), Anthem (Poznań), Toxic Bonkers (Łódź) czy Disgrace in Terror (Brazylia). W lutym 2012 zespół wchodzi do studia zrejestrować materiał na pierwsze LP.