ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 10.03.2018. Hunter @ Klub Delta

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 10.03.2018. Hunter @ Klub Delta

05/03/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

Trasa koncertowa zespołu Hunter promująca nową płytę „NieWolnOść”…

10.03.2018 koncert Hunter w SzczecinieKoncert: Hunter
support: NIKT
Gdzie: Klub Delta. ul. Racławicka 10. 70-811 Szczecin/Dąbie [zobacz w google street view]
Kiedy: 10 marca 2018 (sobota), start godz. 19:30
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu) do nabycia na bilety.fm oraz od godz. 18:00 przed koncertem (informacje: 791-347-924)

Album „NieWolnOść” spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko nowe utwory z „NieWolnOści”, ale także przekrój poprzednich płyt, w tym takie, które dawno nie były wykonywane na żywo. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

„NieWolnOść” to płyta o bardzo dużym ciężarze słowno-dźwiękowym i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy.

Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie znalazły się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie dźwiękowo-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

Support: NIKT

NIKT – projekt muzyczny, który u swych podstaw miał bardzo proste założenia: żadnych solówek, wirtuozerii… Miało być po prostu mocno i głośno, a w tym wściekłym krzyku miał być zawarty cały gniew i rozczarowanie światem.

Z czasem idee nieco dojrzały, jednak nadal przyświecają im te pierwotne zasady, tkwiące w korzeniach ludzi pochodzących znikąd.

Zespół NIKT wystąpił na największych festiwalach w Polsce m.in. Przystanek Woodstock, Hunterfest, JarocinFestiwal. Zagrał koncerty u boku największych zespołów w tym kraju np.: K.N.Ż, Luxtorpeda, Hunter, Acid Drinkers, Illusion.

Aktualny skład zespołu to: Przemek Kowalczyk – bas, Sebastian Górski – bębny, Łukasz Michałowski – wokal, Przemek Reginia – gitara oraz Adam Bielczuk Gitara.

:: materiał video powiązany z koncertem

10.03.2018 koncert Hunter w Szczecinie