ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 10.09.2012. Koncert charytatywny na rzecz Sandry Korsak

04/09/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, koncert charytatywny, dla Sandry Korsak, Rocker Club

Koncert: Koncert charytatywny na rzecz Sandry Korsak
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
wystąpią: Bona Fides, Overdose, Gramma Drift, Raca, Buka, Mesaf, YankeeYankes
Kiedy: 10 września 2012 (poniedziałek), start godz. 19:00
Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu koncertu)

W poniedziałek 10.09.2012 w klubie Rocker odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Sandry Korsak, która cierpi na ataksję móżczkową.
Chcemy choć trochę wspomóc finansowo jej leczenie.

:: szczegóły koncertu i informacje o zespołach w rozwinięciu…

Na koncercie zagrają: Bona Fides, Overdose, Gramma Drift, Raca, Buka
oraz supporty: Mesaf, YankeeYankes

Imprezę poprowadzi DJ Twister znany chociażby ze współpracy z Noon, Eldo, Łona, DonGURALesko, Flexxip, TenTypMes, 834, Metro, Sobota, Emrat/Expe oraz Jesz & MOFW

Zbierzmy jak najwięcej ludzi 10 września!
Pomóżmy Sandrze funkcjonować na co dzień, tak jak my to możemy robić bez problemu.

Bilety dostępne w skateshopie E-Steet (ul. Krzywoustego 79)

W dniu koncertu o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dla fanów z Buką i Racą w skateshopie E-Steet).

Zacznijmy dobrze nasz tydzień!

Artyści, którzy zagrają na koncercie:

Gamma Drift
Promieniowanie gamma – wysokoenergetyczna forma promieniowania elektromagnetycznego. Za promieniowanie gamma uznaje się promieniowanie o energii kwantu większej od 50 keV. Zakres ten częściowo pokrywa się z zakresem promieniowania rentgenowskiego.
Drift r11; technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu.

Bona Fides
W początkach października 2009 roku założony został zespół Bona Fides. Wykorzystując (naprędce podaną) nazwę jednego z nieistniejących już projektów i wychodząc z założenia, że najważniejsze w muzyce są dobra zabawa i odpowiednia dawka rock’n’rollowego luziku, Kasia Berowska i Jurand Żelazny zaprosili do bluesowej współpracy Damiana „Dracco” Kowalskiego oraz Mariusza Zarzecznego i po dwóch tygodniach prób w garażu na pożyczonym (w dużej części) sprzęcie zagrali 23.10.2009 na otwarcie charytatywnego koncertu w Kontrastach. Kilka tygodni później do zespołu dołączył klawiszowiec Sylwek Umiński, natomiast „Dracca” zastąpił na perkusji Robert Marzec.
Skład ustabilizował się pod koniec grudnia 2009 roku, a kolejne zmiany przyniósł dopiero rok 2011.

Overdose
Dopóki żyjemy rock’n’roll nie zginie!
W sierpniu 2011 roku podczas koncertu Airbourne’a na Przystanku Woodstock postanowiliśmy założyć zespół maksymalnie ociekający rock’n’rollem, jednocześnie o mocnym, hard rockowym brzmieniu, czyli zespół jakiego w Szczecinie i jego okolicach dotąd nie było. Postanowienie zostało zrealizowane w listopadzie tego samego roku. Jak na razie granie w ten sposób wychodzi nam naprawdę dobrze, ponieważ jesteśmy tą muzyką przesiąknięci do szpiku kości. Gramy to co w nas mocno siedzi, i to co chce z nas wyjść, a siedzą w nas rock’n’rollowe dranie.

Raca
właściwie Rafał Szulc (ur. 31 sierpnia 1986), MC ze Szczecina obecnie zamieszkały w Olecku na Mazurach. Debiutował featuringami na płytach Promagiel – Rapexpol S.A.(bit: Stona) i EP’ce Tuns na bitach Flamastra.
Gościnna zwrotka na płycie Promagla zaowocowała dłuższą współpracą ze Stoną, której efektem jest EP „Znasz Nas?”.
W 2007 roku, świeżo po premierze EP, duet połączył siły z DJ Ike’m z Torunia, czego efektem jest Longplay „Samotność Wolność, Pasja” wydany nakładem ToSięWytnie (Premiera 10.2008). Dwa lata temu wyszedł jego solowy album pt. „Bobby Fisher”, na której usłyszeliśmy m.in. PMM i Tego Typa Mesa. Całkiem niedawno miała miejsce premiera jego kolejnego albumu pt. „Konsument ludzkich sumień”.

Buka
W 2010 roku jego „Opowieści z miasta fatum” docierają do Rahima, który natychmiast nawiązuje kontakt z autorem i proponuje mu wydanie kolejnej produkcji w MaxFloRec. Tak też się dzieje – EPka „Po drugiej stronie lustra” jest promowana przez śląską wytwórnię, a sam Rahim pojawia się gościnnie w utworze „Danse Macabre”. Materiał ten jest przedsmakiem długogrającej płyty pt. „Pokój 003”, która na rynku muzycznym ukazuje się we wrześniu 2011r. Nowe nagrania szybko zdobywają popularność, co widać w szczególności po klipach do „Pierwszej miłości” oraz „Achtung”. Na pierwszym legalnym wydawnictwie Buki ponownie pojawia się Rahim, w kawałku: „Wraca monster”. Utwór doczekał się oryginalnego teledysku, w którym podobnie jak w „Pierwszej miłości” zostały wykorzystane techniki animacyjne. Dzięki zdobytej popularności Buka zaczyna również koncertować po całej Polsce, co systematycznie przysparza mu nowych fanów.
Po sukcesie albumu „Pokój 003” artysta przystępuje do pracy nad kolejnym albumem, pt. „Wspaniały widok na nic interesującego” – którego premiera przewidziana jest na przełom roku 2012/2013.

DJ Twister
Właściwie Grzegorz Czerkasow (ur. 1977 w Szczecinie) – polski DJ i producent muzyczny. Grzegorz Czerkasow znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Snuz, której był członkiem w latach 1994-2000. W latach późniejszych prowadził solową działalność artystyczną. Współtworzył także duet Tłuste Koty wraz z Jackiem „Rymkiem” Markiewiczem.
Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Noon, Eldo, Łona, DonGURALesko, Flexxip, TenTypMes, 834, Metro, Sobota, Emrat/Expe oraz Jesz & MOFW[4].

Mesaf
Szczeciński raper z młodego pokolenia, mający za sobą dwa materiały, jeden solowy, drugi w ekipie MLS. Mimo rocznika 96′ reprezentuje rap na dobrym poziomie.

YankeeYankes
Reprezentant szczecińskiego podziemia, raper i początkujący producent. Jego początki sięgają 2008r. dwa lata później wydał swoją pierwszą EP’kę pt. „Bez Odwrotu”. 14 stycznia miała miejsce premiera drugiego jego albumu pt. „Kiedyś Musisz LP”, której produkcją zajął się Wójto, oraz PeB. YankeeYankes kieruje się głównie w nurcie soulu i funku lecz bywają próby sprawdzenia się w innym klimacie.

Koncert: Koncert charytatywny na rzecz Sandry Korsak
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
wystąpią: Bona Fides, Overdose, Gramma Drift, Raca, Buka, Mesaf, YankeeYankes
Kiedy: 10 września 2012 (poniedziałek), start godz. 19:00
Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu koncertu)