ARCHIWUM. ODWOŁANY. Szczecin. Koncerty. 10.12.2011. Madame. Recital Ewy Kabsy. Lulu Club

02/12/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza/koncert: Madame – recital Ewy Kabsy – koncert piosenek klasyki francuskiej
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 10 grudnia 2011, start godz. 20:30
ODWOŁANE
Bilety: 35zł – tel. 516 013 013
do kupienia CIKiT Zamek

:: szczegóły i materiały video w rozwinięciu…

„Madame” – koncert piosenek klasyki francuskiej: Jacques Brel, Charles Aznavour, Edith Piaf, Juliette Greco, Gilbert Becaud. Paryż lat sześćdziesiątych, kawiarnie Montparnasse – a w nich nowa bohema. Edith Piaf, ucieleśnienie tradycji Montmartru pobrzmiewa jeszcze to tu – to tam, ale rodzą się nowi artyści. Flirtują z polityką, filozofią, krytykują stary, burżuazyjny świat. Jeszcze pewnie nie myślą, że nic tak się nie starzeje jak nowoczesność.

Ewa Kabsa – śpiewająca aktorka związana na co dzień ze szczecińską Piwnicą przy Krypcie i Teatrem Polskim w Szczecinie. Pracuje również jako pedagog i autorka widowisk muzycznych oraz scenarzystka koncertów. Przygotowała wiele recitali piosenki francuskiej.

Ewa Kabsa jest absolwentką Wydziału Filologii Obcych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Podyplomowych Studiów Filozofii w Uniwersytecie Szczecińskim i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku Współczesnej Dyplomacji i Mediacji Społecznej. Ukończyła również kurs Dramy w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich.

Opracowanie muzyczne – Krzysztof Baranowski, Harald Kabsa
Fortepian, instrumenty klawiszowe – Krzysztof Baranowski
Gitara basowa – Paweł Grzesiuk
Instrumenty perkusyjne – Radek Winczewski

:: materiały video ::

Po spektaklu
SHOW & DISCO