ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 11.12.2011. Feel. Lulu Club

03/12/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Feel
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 11 grudnia 2011(niedziela), start godz. 18:00
Bilety: 25zł

Po sukcesie dwóch poprzednich albumów przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Kwartet z Katowic podbił serca polskiej publiczności dostarczając melodyjnych i przebojowych kompozycji, które od pierwszego przesłuchania zapadają w pamięć (oba poprzednie albumy pokryły się platyną).

:: szczegóły koncertu oraz materiał video, w rozwinięciu…

18 października do sklepów muzycznych trafił nowy krążek zespołu Feel. Wydawnictwo zatytułowane „Feel 3” zawiera 10 nowych utworów w tym „Weekend” (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule). Dodatkowo na płycie znalazły się też dwa utwory bonusowe – „Więcej jeśli się da” oraz „Zwycięstwa smak” (z gościnnym udziałem 16 członków zwycięskiej ekipy Piotra Kupichy z programu „Bitwa na głosy”).

Zespół w październiku wyruszył w trasę koncertową promującą nowy album.

11 Grudnia 2011 w Szczecińskim Lulu Club

Kameralne występy w klubach w największych miastach w Polsce będą niebywałą okazją dla fanów do posłuchania nowych kompozycji w koncertowej oprawie.

Oprócz zespołu Feel na scenie pojawią się również zespół Cree, którego liderem jest Sebastian Riedel oraz Marcin Kindla, którego przebój „Teraz i Tu” cieszy się coraz większą popularnością wśród słuchaczy.

Bilety na koncert dostępne u dystrybutora: www.kupbilet.pl oraz w Lulu Club.

:: materiały video ::