ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 12.04.2014. Farben Lehre + The Analogs @ Dom Kultury Słowianin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 12.04.2014. Farben Lehre + The Analogs @ Dom Kultury Słowianin

06/04/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Farben Lehre, The Analogs, Offensywa, O.D.C., 12.04.2014

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Farben Lehre, The Analogs, Offensywa, O.D.C., 12.04.2014Koncert: Farben Lehre + The Analogs
support: Offensywa, O.D.C.
Gdzie:
DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 12 kwietnia 2014 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

Farben Lehre i The Analogs to obecnie dwa najaktywniejsze i najbardziej rozpoznawalne zespoły na polskiej scenie punk rockowej.

Obydwa regularnie koncertują, wydają płyty i mogą się poszczycić rzeszą wiernych fanów.

THE ANALOGS powstał w Szczecinie w 1995 roku i jest dzisiaj jednym z najważniejszych zespołów polskiej sceny niezależnej. Jest również uważany za prekursorów polskiej sceny streetpunk.

Do tej pory ukazało się czternaście albumów, na których znalazło się około 200 piosenek, które swoimi korzeniami muzycznymi sięgają do punk rocka i garażowego rock’n’rolla.

Teksty Analogsów zawierają bezlitosny społeczny przekaz, często poruszający tematy trudne i kontrowersyjne.

FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 10 płyt studyjnych. Podczas koncertu w Szczecinie zespół będzie promował najnowszy studyjny album „Projekt PUNK”, zawierający 20 klasyków polskiego punk-rock’a, m.in utwory takich wykonawców jak: DEZERTER, ARMIA, REJESTRACJA, WC, MOSKWA, SIEKIERA, TILT czy KRYZYS.

Jako support wystąpią szczecińskie zespoły OFFENSYWA i O.D.C.

:: materiał video powiązany z koncertem