ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 12.07.2015. Hirax, Nervosa + support @ Dom Kultury Słowianin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 12.07.2015. Hirax, Nervosa + support @ Dom Kultury Słowianin

07/07/2015 0 przez Imprezy w Szczecinie

ostre brzmienie – Hirax, Nervosa + lokalna kapela trashowa jako support…

Szczecin, dk słowianin, koncerty w szczecinie, kierunek szczecin, weekend w Szczecinie, Hirax, Nervosa, Szczecin Metal MeetingKoncert: Hirax, Nervosa
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 12 lipca 2015 (niedziela), start godz. 19:00
Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 32zł (w dniu koncertu)
dostępne na bilety.fm

W niedzielę (12 lipca 2015) w szczecińskim Słowianinie wystąpią legendy trashowej sceny – amerykański Hirax. Zespołowi z Kalifornii towarzyszyć będzie brazylijski żeński zespół trashmetalowy – Nervosa.

więcej o zespołach:

HIRAX – legendarna thrashowa kapela powstała w 1984 roku w Kalifornii.

Zespół którego leaderem i założycielem jest czarnoskóry wokalista Katon. Po wielu latach przerwy w roku 2000 zespół powrócił na sceny światowe. Hirax koncertował z czołówką thrashu jak Metallica, Exodus czy Slayer. Ze względu na fakt że kapela więcej koncertowała niż nagrywała nie odnotowała komercyjnych sukcesów jak wspomniani wyżej, lecz cały czas zaliczana jest do światowej czołówki thrash metalu.

NERVOSA– żeński zespół thrashmetalowy powstały w 2010 roku w Sao Paulo.

Muzyka oparta na najlepszych brzmieniach Exodus, Testament czy Slayer. Pełne brazylijskiego temperamentu dziewczyny dają niezwykły show na scenie

Koncert rozpocznie lokalna kapela thrashowa która zostanie wyłoniona ze zgłoszeń chętnych którzy chcieli by zagrać na jednej scenie z legendą.

:: materiały video powiązane z koncertem