ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 13.01.2012. Anvil + Awzan + Requiem

06/01/2012 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Anvil + Awzan + Requiem
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 13 stycznia 2012 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 10zł

W piątkowy wieczór w Sali koncertowej klubu Rocker zagrają znane szczecińskie zespoły: Anvill, Awzan i Requiem

:: szczegóły koncertu i informacje o zespołach w rozwinięciu…

Anvill – zespół powstał jesienią 2009 roku z inicjatywy członków byłej szczecińskiej grupy Heavy Water, gitarzysty Karola Tejchmana i perkusisty Marcina Ziółkowskiego. Jakiś czas później na gitarze dołączył do nas Kazik Kowalski. Trochę czasu zajęło poszukiwanie basisty, rzecz niełatwa w obecnych czasach. Udało się i w zespole powitaliśmy przedstawiciela młodszego pokolenia Karola Gącika. Wiosną 2010 roku wystąpiła u nas gościnnie znana szczecińska wokalistka Monika Załoga. Efekt zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie i w tym składzie rozpoczęliśmy pracę nad nowym materiałem. Na początku czerwca posadę basisty objął Robert Szajdecki. Na początku roku 2011 wystąpiliśmy na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Koncert zaskoczył jakością nas i publikę – duży pozytyw na dalsze granie. Do lata zagraliśmy parę udanych koncertów, jednak zmuszeni byliśmy zrobić przerwę z uwagi na sprawy zawodowe. Z zespołu odszedł również basista Robert Szajdecki. W listopadzie wznowiliśmy działalność. Dołączył do nas ponownie Karol Gącik (Młody) na basie. Obecnie planujemy powrócić na scenę oraz dokończyć nagrania studyjne.

Awzan – grają thrash i nie biorą jeńców. Grają szybko, solidnie i na temat. Dali sporo koncertów w naszym mieście (i nie tylko) więc ich doświadczenie gwarantuje rzeź na scenie i pod nią.

Requiem – jesteśmy zespołem obracających się w klimatach gotyckich z domieszką rocka i metalu. Zespół istnieje od 2 lat. Jego skład jest 5-osobowy (wokal, gitara, bas, bębny, klawisz). Od 2 tygodni w zespole gra nowa sekcja rytmiczna. 13 stycznia 2012 poznacie nasze nowe produkcje.