ARCHIWUM. ODWOŁANE! Szczecin. Koncerty. 13.04.2012. Fisz Emade + Tworzywo

04/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Fisz Emade + Tworzywo
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 13 kwietnia 2012 (piątek), start godz. 21:30
(wejście od godz. 20:00)
KONCERT ODWOŁANY
Bilety: 35zł (przedsprzedaż), 40zł (w dniu koncertu)
do nabycia w sklepach Platinum (Deptak Bogusława), B-Shop (Al. Piastów)

Po kilku latach koncertowej nieobecności w Szczecinie, Fisz i Emade już 13 kwietnia pojawią się w Domu Kultury Słowianin z materiałem z najnowszej płyty „Zwierzę bez nogi”.

:: szczegóły koncertu oram materiały video w rozwinięciu…

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodu choroby członka zespołu koncerty Tworzywa w Szczecinie i Świnoujściu, oraz koncert zespołu Kim Nowak w Elblągu zostają przeniesione na późniejszy termin”.
Management Fisz Emade
Bilety na koncert 13.04 w Szczecinie nie będą obowiązywać w późniejszych terminach. Zwrotu biletów prosimy dokonywać w punktach, w których dokonano zakupu.
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

 

Najświeższe wydawnictwo braci Waglewskich to dziewiętnaście energetycznych kawałków, utrzymanych w klasycznej oldschoolowej stylistyce, stanowiących hołd dla reprezentantów złotych lat hiphopu, takich jak Beastie Boys czy A Tribe Called Quest. „Ten co tu stoi to mistrz starej szkoły…” rapuje Fisz do beatu Emade, w tytułowym utworze promującym album, doskonale podsumowując dziesięciolecie działalności rodzinnego duetu. Na scenie, wraz z Fiszem i Emade, pojawi się oczywiście gwarantujący tłuste brzmienie zespół Tworzywo oraz jeden z najlepszych polskich turntablistów – dj Eprom. Po koncercie afterparty w klubie Cityhall.

:: materiały video powiązane z koncertem ::