ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 14.01.2017. Koncert piosenek Czesława Niemena @ Stara Rzeźnia

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 14.01.2017. Koncert piosenek Czesława Niemena @ Stara Rzeźnia

08/01/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

koncert, projekcja filmów oraz dyskusja poświęcone Czesławowi Niemenowi…

14.01.2017 koncert piosenek Czesława NiemenaKoncert: Koncert piosenek Czesława Niemena
Gdzie: Stara Rzeźnia. Ul. Wendy 14. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 14 stycznia 2017 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 35 zł dostępne w Starej Rzeźni oraz na bilety.fm

Koncert piosenek Czesława Niemena poświęcony 13 rocznicy śmierci.

Impreza składać się będzie z 2. części.

Część 1. imprezy to koncert piosenek Czesława Niemena, które wykona Andrzej Szpak wraz ze szczecińskim zespołem Akwarele.

W repertuarze Niemena wystąpi także duet „Jackpot”, finaliści X edycji programu Must Be The Music. Zaśpiewa i zagra na gitarze Wojciech Rapa, członek takich zespołów jak Wawele i Czerwono Czarni.

Piosenki Czesława Niemena śpiewać będzie współpracująca z zespołem Czerwono-Czarni Barbara Włodarczyk, Małgorzata Jarmoc i Natalia Wiśniewska.

Wystąpi także laureatka ogólnopolskich konkursów, Monika Załoga. Wykonane zostaną najbardziej znane piosenki z repertuaru Czesława Niemena takie jak Pod Papugami, Sen o Warszawie, Wspomnienie, Płonąca stodoła, Jednego serca, Czy mnie jeszcze pamiętasz, Bema Pamięci Żałobny Rapsod, jak również Dziwny jest ten świat.

W części 2. imprezy wyświetlone zostaną 2 filmy biograficzne o Czesławie Niemenie: film dokumentalny „Czesław Niemen” w reżyserii Eugeniusza Szpakowskiego, i drugi 12. minutowy o rodzinie i miejscu, w którym urodził się Czesław Niemen.

Po projekcji filmu przewidziana jest dyskusja, w której udział weźmie reż. Filmu, Eugeniusz Szpakowski. Osobą prowadzącą imprezę będzie Mieczysław Podsiadło.

14.01.2017 koncert piosenek Czesława Niemena