ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.04.2016. Nad Porami Roku @ Spiżarnia Szczecińska

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.04.2016. Nad Porami Roku @ Spiżarnia Szczecińska

12/04/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

Nad Porami Roku – gratka dla miłośników piosenki turystyczno-poetyckiej…

15.04.2016 koncert Nad Porami Roku w SzczecinieKoncert: Nad Porami Roku
promocja płyty Gwiezdne Aleje
Gdzie: Spiżarnia Szczecińska. Pl. Hołdu Pruskiego 8. 70-550 Szczecin
Kiedy: 15 kwietnia 2016 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 25 zł
do nabycia w Spiżarni Szczecińskiej

Nad Porami Roku, jeden z czołowych polskich zespołów grających autorską muzykę, piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niebanalnej formie i brzmieniu z folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności do poezji Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA).

Finezyjna muzyka i teksty, oraz paleta gitarowych współbrzmień tworzą na ich koncertach niezwykłe estetyczne klimaty. Śpiewają o górach, o wędrówce, o ludzkiej wrażliwości i miłości we wszystkich odcieniach i barwach!

Nad Porami Roku – laureaci wielu festiwali w tym Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi – pierwsze miejsce, nagroda publiczności, nagroda Radia Rzeszów, oraz nagroda Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich. Utwory „Przytul mnie”, „Anielskie posłanie” oraz „Okna” stały się dopełnieniem festiwalowych i koncertowych sukcesów zespołu i zostały umieszczone na płycie „W górach jest wszystko co kocham cz. VIII – Góry i Ludzie” wydanej w 2012 roku.

Ich pierwsza autorska płyta „PRZYTUL MNIE” została wybrana piątą płytą roku w plebiscycie Bazowa Płyta Roku 2014.

W grudniu 2015 odbyła się premiera drugiej autorskiej płyty zatytułowanej „GWIEZDNE ALEJE” , która już zdobyła bardzo dobre oceny wśród miłośników gatunku.

Nad Porami Roku to:

Łukasz Leśniak (gitara, wokal)
Wojtek Leśniak (gitara, harmonijka, wokal, muzyka, aranżacje)

Bilety, no to niecodzienne wydarzenie do nabycia w Spiżarni Szczecińskiej za 25 zł (w cenie biletu PIWO „FEELHARMONY”, a jak ktoś nie może lub nie lubi to w zamian herbata lub kawa

:: materiał video powiązany z koncertem