ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 19.05.2011. Wake the Dead. More Than a Thousand, Constellations oraz Scylla

13/05/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: More Than a Thousand, Constellations oraz Scylla
Gdzie: SCK Kontrasty. Wawrzyniaka 7A. Szczecin
Kiedy: 19 maja 2011 (czwartek), start godz. 18:00
Bilety: 15zł

W czwartek 19 maja 2011 w szczecińskich Kontrastach podczas imprezy Wake the Dead wystąpią trzy świetne zespoły More Than a Thousand (Portugalia), Constellations (Niemcy) oraz przedstawiciele Szczecina – zespół Scylla…

:: szczegółowe informacje o zespołach i koncercie oraz materiały video w rozwinięciu ::

More than a Thousend (Stubal/Portugalia)

… Portugalscy rokendrolowcy po raz kolejny w Szczecinie! Po bardzo udanym 2010 roku, gdy More Than a Thousand dzielnie supportowało 30 Seconds To Mars podczas ich europejskiej trasy, zespół z Setubal sam wypłynął na powierzchnie, by stać się jedną z gwiazd lipcowego With Full Force w Niemczech!
Kto zna MTAT i widział ich wcześniej na żywo doskonale wie, że tego po prostu nie można przegapić!!! Taka okazja w naszym mieście może się długo nie powtórzyć!

CONSTELLATIONS (Berlin/Niemcy)

Każdy doskonale wie, że Berlin słynie z metalcore’a na światowym poziomie!
Constellations może być tego doskonałym przykładem, co na pewno udowodnią podczas majowego koncertu. Jeśli nie obce są Wam klimaty August Burns Red czy Parkway Drive, to już możecie przeczuwać co Was czeka na scenie! Constellations lada dzień wychodzi ze studia, bądźcie więc czujni!

SCYLLA (Szczecin/Polska)

Szczecińska Scylla zapowiada nam prawdziwą rewolucję! Panowie grający w formacjach takich jak Angelreich, Dead on Time czy The Chiave nie mogą pozostawić wątpliwości w jak doskonałej formie zespół przedstawi swój świeży materiał.
Połączenie brutalnego metalcore’a z elektroniką nie pozostawia złudzeń – to będzie prawdziwy muzyczny przewrót!!!

:: materiały video ::