ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 20.04.2012. The Feedback, Mastema, Black Dogs oraz Universal Dying

13/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: The Feedback, Mastema, Black Dogs oraz Universal Dying
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 20 kwietnia 2012 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 10zł (studenci/uczniowie), 12zł (pozostali)

W piątek 20 2012 kwietnia na Sali koncertowej Rocker Club’u posłuchać będzie można zespołów: The Feedback, Mastema, Black Dogs oraz Universal Dying…

:: informacje o zespołach w rozwinięciu…

The Feedback
Nazywamy się The Feedback. Gramy muzykę Hard Rock’ową. Wzorujemy się głównie na takich zespołach jak Velvet Revolver, Alter Bridge, Soundgarden, Avenged Sevenfold, Steel Panther.

W swoim repertuarze mamy 5 własnych kawałków i 3 covery, m.in. Always On The Run – Lenny Kravitz. Próby odbywają się regularnie, tak wiec ciągle się rozwijamy, ulepszamy i wymyślamy nowe utwory. Z wielką chęcią chcielibyśmy zaprezentować się szerszej publiczności.

MASTEMA
Szczeciński przedstawiciel death metalu. Skład zespołu zawiązał się w sierpniu 2010 roku, a jesienią już zarejestrował pierwsze demo. Chłopcy mają na swoim koncie koncerty z takimi kapelami jak: Aorta (Niemcy), Anthem (Poznań), Toxic Bonkers (Łódź) czy Disgrace in Terror (Brazylia).

Black Dogs
Szczecińskie Power trio, cieszące od kilku lat publiczność zarówno swoimi „zakręconymi” wersjami coverów jak i brawurowo wykonywanymi autorskimi kompozycjami.

Trzech kolesi traktujących muzykę jako kawał dobrej zabawy z przymrużeniem oka. Połączenie profesjonalizmu grania z nietuzinkowym i nie zawsze poważnym przekazem.

UNIVERSAL DYING
Szczeciński zespół, który powstał w 2006 roku w następstwie rozpadu zespołu GOTH.
Reprezentują scenę melodyjnego death/gothic metalu z lekką nutą progresywności.
Kompozycyjny trzon zespołu stanowią Arthurius (gitara), Koziat (perkusja), Dragon (gitara), Dieman (klawisze).