ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 20.08.2016. Różany Ogród Sztuki @ Ogród Różany w Szczecinie

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 20.08.2016. Różany Ogród Sztuki @ Ogród Różany w Szczecinie

17/08/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

Różany Ogród Sztuki – cykl letnich koncertów na Różance…

Różany Ogród Sztuki 2016Koncert: Różany Ogród Sztuki
GDZIE: Ogród Różany/Różanka, ul. Jasienicy 8. 71-899 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 20 sierpnia 2016 (sobota), start godz. 12:00
BILETY: wstęp wolny

W każdą sobotę i niedzielę w Ogrodzie Różanym odbywają się koncerty plenerowe.

W sobotę (20 sierpnia 2016) na Różance odbędą się aż dwa koncerty.

Koncertom towarzyszą wystawy prac plastycznych. W czerwcu będzie to wystawa przygotowana przez Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie pn. „Namaluj mnie…(życie)” autorów środowisk twórczych oraz wystawa malarstwa, rysunku, fotografii i grafiki uczniów Liceum Plastycznego pt. „Quadtro wizje”.

Różany Ogród Sztuki
sobota, 20 sierpnia 2016

12:00 Koncert Artura Gotza

Urodzony w Krakowie aktor młodego pokolenia, a także wokalista, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie – Filia we Wrocławiu (2006 r.).

Występuje na scenie od jedenastego roku życia, a w wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach.

Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w sierpniu 2010 miała miejsce premiera jego debiutanckiej płyty „Obiekt seksualny” z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej.

W Walentynki 2015 ukazała się druga płyta Artura Gotza „Mężczyzna prawie idealny” z piosenkami satyrycznymi, które napisała dla niego Agnieszka Chrzanowska.

Artur Gotz zagrał ponad 180 solowych recitali w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Pradze, Wiedniu, na Cyprze oraz podczas dwóch tournée po USA (m.in. Los Angeles, Las Vegas, New Jersey, Boston, San Diego, Seattle).

19:00 Kapela Czerniakowska – grupa muzyczna wykonująca utwory z obszaru folkloru warszawskiego, założona w 1968 r przez Sylwestra Kozerę obecnie kierownika artystycznego Kapeli, ale także znakomitego muzyka, aranżera, autora tekstów.

Zespół przemierzył tysiące tras koncertowych w Polsce i za granicą, rozsławiając folklor warszawski na całym świecie.

:: materiał video powiązany z koncertem

 

Różany Ogród Sztuki 2016