ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.03.2012. Acid Drinkers – Back on the Streets

15/03/2012 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Acid Drinkers
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 24 marca 2012 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: 35zł (przedsprzedaż), 40zł (w dniu koncertu)

W sobotę 24 marca 2012 na scenie szczecińskiego DK Słowianin wystąpi zespół Acid Drinkers…

:: szczegóły koncertu, informacje o zespole oraz materiały video w rozwinięciu…

Back on the streets, czyli Acid Drinkers w natarciu!

Zespół Acid Drinkers wraca do klubów i na ulice Waszych miast! Podczas trasy koncertowej „Back On The Streets” Panowie zamierzają ponownie sprawdzić kondycje swojej publiczności!

Tegoroczna trasa będzie kontynuacją promocji płyty „Fishdick Zwei. The Dick Is Rising Again”, która w zeszłym roku narobiła sporo hałasu, a nawet wrzasku na polskiej scenie muzycznej! Wystarczy przypomnieć tylko rozbicie banku podczas gali Fryderyków (4 statuetki ), czy zgruzowanie Opola i zwycięstwo w koncercie SuperJedynek, jako SuperZespół!
Teraz wracają do środowiska, w którym czują się najlepiej – klubów, w których pot kapie z sufitu, a temperatura jest bliska wrzeniu. Zajrzą wszędzie, do dużych i małych miejscowości, na sceny wielkości znaczka pocztowego i te większe. Kwas ponownie zaleje Polskę!
Kto już raz ich zobaczył, wraca za każdym razem. Kto jeszcze nie? Uważajcie – to uzależnia! Dowodem niech będą fani pytający się o kolejny koncert w ich mieście, gdy tumany kurzu jeszcze nie opadły, a ze sceny nie sprzątnięto jeszcze staników!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) –zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 22 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ok. 1000 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś . Dali się również we znaki zagranicą – gdyby nie problemy wizowe 20 lat temu, mogliby być dzisiaj głównym towarem eksportowym Polski. Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny. Titus – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru. Popcorn – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary nad Wisłą. Ślimak – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce. Jankiel – gitarzysta – muzyczny geniusz, w zespole od 2 lat. Byli członkowie zespołu to Litza (współzałożyciel), Perła, Lipa i śp. Olass (zmarły w 2009 roku). Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii – z każdej gali Fryderyków na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank wynosząc ich aż 4 – m.in. za Przebój i Grupę Roku. Ostatnio wydana płyta „Fishdick Zwei” z coverami odbiła się szerokim echem w Polsce. Utwór „Love Shack” przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu. Kwasożłopy kują metal i krzeszą iskry i nic nie zapowiada by mieli poprzestać.

:: materiały video powiązane z koncertem ::