ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.06.2016. Bibikings @ Łąka Kany

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.06.2016. Bibikings @ Łąka Kany

19/06/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

koncert Bibikings na Łące Kany…

Bibikings, koncerty w SzczecinieKoncert: Bibikings
Gdzie: Łąka Kany. Pl. Św.św Piotra i Pawła 4/5. 70-521 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 24 czerwca 2016 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: wstęp wolny

BIBIKINGS – grupa muzyczna zmagająca się z jedną z największych chorób współczesnego świata – brakiem czasu.

Mimo trudu z synchronizacją czasoprzestrzeni, nie ustaje w poszukiwaniu nieoczywistych brzmień, minimalizmu środków i barwy słów. Nostalgia, kurz i pieprz.

Bibikings, skład:

Bibianna Chimiak – wokal, klawisz
Konrad Cwajda – gitara
Jarek Kozłowski – perkusja
Krzysztof Sanecki – bas

Konrad Cwajda – nietuzinkowy artysta polskiej sceny muzycznej, gitarzysta, kompozytor. Założyciel formacji Firebirds, brał udział w wielu projektach muzycznych i teatralnych, min. śpiewograch Piwnicy przy Krypcie. Serce zespołu, luminarz kultury niezależnej, wielbiciel dobrego kina i wyrafinowanej kuchni.

Bibianna Chimiak – aktorka, wokalistka, od 1999 roku w Teatrze Kana. Brała udział w wielu projektach muzyczno-teatralnych. Wielbicielka muzycznych uniesień, zafascynowana odkrywaniem nowych miejsc i ludzi.

Jarek Kozłowski – perkusista, znany z zespołów takich jak: Oddział Intensywnej Terapii, Stolen Peare, Spark, Fellatio Neon Quartet, Kfaza, Moto. Miłośnik starych bębnów, nieustający w poszukiwaniu ich idealnego ustawienia i brzmienia.

Krzysztof Sanecki – multiinstrumentalista, filmowiec. Przygodę z muzyką zaczynał 1985 r. w punk-rockowej formacji Paszted w MDK w Gryfinie, po 20 latach zagrał w tym samym miejscu z zespołem Relanium. Udzielał się również w: Dodna, Upside Down, Ludność Chile, G-Crushers. Miłośnik kotów i domowego wina.