ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 25.03.2012. Małpa

17/03/2012 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Małpa
wystąpią: Łukasz Małpa Małkiewicz
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 25 marca 2012 (niedziela), start godz. 19:00
Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30zł (w dniu koncertu)
do nabycia w sklepach: Andegrand (al. Wojska Polskiego), Platinum (Deptak Bogusława)

Agencja Koncertowa PW Events zaprasza do szczecińskiego klubu Słowianin na koncert jednego z najlepszych raperów polskiego podziemia – Łukasza „Małpy” Małkiewicza.


Szanowni Państwo

Agencja PW Events, pragnie poinformować, że zaplanowany na 25.03 koncert Małpy w DK Słowianin w Szczecinie nie odbędzie się. Jako organizator zdecydowaliśmy się na ten krok, ze względu na niewystarczającą przedsprzedaż biletów – nieadekwatną do wielkości klubu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie jest ustalony nowy termin koncertu Małpy w Szczecinie. Bilety można zwracać w miejscach zakupu.

:: szczegóły koncertu oraz materiał video w rozwinięciu…

Ten młody muzyk należy do składu o nazwie Proximite, lecz w 2009 roku ukazał się jego solowy album pt. „Kilka numerów o czymś”. Na krążku znajduje się kilkanaście kompozycji, które udowodniły, że tylko jednym albumem można od razu wejść na piedestał najlepszych polskich raperów.

Łukasz Małkiewicz (ur. 1985) – mieszkaniec i miłośnik Torunia, raper, członek zespołu Proximite. 15 listopada 2009 ukazała sie pierwsza solowa płyta Małpy zatytułowana „Kilka numerów o czymś” Na mikrofonach pojawili się Jinx (z którym Małpa współtworzy Proximite) oraz Wergawer. Bity zrobili: Dj Ike, Joter, Returners, Artem, 2sty, Expe, Amonn, Czarlson, Bartas, Kazzam i Poka, a swój wkład na gramofonach dołożyli DJ Ike, Returners, Who?list, Jarzomb i Fun_key.

:: materiał video powiązany z koncertem ::